M.Draghi: per anksti skelbti apie ECB politikos sėkmę

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-05-10 17:15 Komentarai: (2)
Vis dar per anksti, kad būtų galima paskelbti apie Europos Centrinio banko vykdomos skatinamosios monetarinės politikos sėkmę, pareiškė šio banko vadovas Mario Draghi.

Jis mano, kad jo vadovaujamo banko darbas, nepaisant to, jog euro zonos ekonomika vis labiau atsigauna ir stiprėja, dar nėra baigtas.

„Ekonomikos atsigavimas išsivystė iš trapaus, netolygus ir vidutinio į plataus masto augimą. Tačiau dar yra per anksti paskelbti apie sėkmę“ - pareiškė Mario Draghi.

Šiuo metu Europos Centrinio banko atstovai svarsto apie tai, kaip informuoti apie laipsnišką ekonomikos stimuliavimo panaikinimą.

„Gaunami duomenys patvirtina, kad ciklinis euro zonos ekonomikos atsigavimas stiprėja, ir kad smukimo rizika dar labiau sumažėjo. Tačiau pagrindinės infliacijos spaudimas ir toliau lieka nedidelis ir dar turi parodyti įtikinamą didėjimo tendenciją“ - sakė Europos Centrinio banko vadovas.

„Mūsų pinigų politika buvo sėkminga. Kyla klausimas, ar jau metas pasitraukti, ar metas apie tai pagalvoti ar ne? Šis laikas dar neatėjo. Tai nutiks, kai infliacija bus tvari, išsilaikanti visoje euro zonoje“ - pabrėžė Mario Draghi.

Artimiausias Europos Centrinio banko atstovų posėdis bus surengtas birželio aštuntą dieną Taline.
 
1.   Parašė SPeed_FANat1c   2017-05-11 12:32  

Eina jis velniop su savo infliacija, geriau pagalvotu kaip padaryt kad butu nuline infliacija, db atimineja pinigus is zmoniu.

 
2.   Parašė IT17   2017-05-11 13:27  

siaip tai visa ekonomika ir pastatyta ant infliacijos, t.y. pinigu mases didejimo ir esamu nuvertejimo, taip sukuriama geroves ir klestejimo iliuzija...