"Agrowill Group" steigia dvi naujas įmones

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: JT Naujienos Data: 2008-01-17 17:16 Komentarai: (0)
Žemės ūkio investicijų ir vystymo bendrovė "Agrowill Group", pradėjusi įgyvendinti tarptautinę plėtrą, nuolat auga ir Lietuvoje. Pirmąjį šių metų mėnesį "Agrowill Group" įsteigė dvi žemės ūkio bendroves "Žemės vystymo fondas 10" ir "Žemės vystymo fondas 22". Žemės ūkio bendrovės steigiamos siekiant didinti žemės plotus, kurie reikalingi bendrovės pagrindinėms veikloms - augalininkystei ir pienininkystei - vystyti.

"Esame įsitikinę, kad tik stambūs ūkiai yra pajėgūs pelningai veikti ir būti konkurencingi. Mūsų privalumas tas, kad turėdami žemės ūkio bendrovių grupę galime veikti pelningai ir išlaikyti balansą bei kompensuoti prastesniais metais pelno neatnešančias atskirų grupės ūkių veiklas", – sakė "Agrowill Group" generalinis direktorius Valentas Šulskis.

Žemės ūkio ekspertų vertinimu, Lietuvoje efektyvus ūkis gali egzistuoti tik tuomet, jei jeigu jo dispozicijoje yra mažiausiai 500 hektarų žemės ūkio naudmenų. Žemės ūkio bendrovėms dirbant pagal "Agrowill Group" sukurtą centralizuotą valdymo modelį, užtikrinamas finansinis saugumas, galimybės naudotis modernia technika ir kiti privalumai.

Šiuo metu "Agrowill Group" centralizuotai, Vilniuje įsikūrusių specialistų pagalba, valdo ir vysto 14 ūkių Lietuvoje. Bendrovė planuoja tolimesnę plėtrą Lietuvoje ir užsienyje - centralizuotą ūkių valdymo modelį perkeliant į Rusiją, Moldovą ir kitas šalis.

"Agrowill Group"šių metų kovo mėnesį planuoja žengti į Vilniaus vertybinių popierių biržą. Per pirminį viešąjį akcijų platinimą (IPO), kuris vyks dviem etapais - kovą ir gegužę, - ketinama išplatinti iki 60 proc. bendrovės įstatinio kapitalo.
 
Dar nėra komentarų