Pristatome prizinį fondą

» Straipsniai » Tinklapio naujienos
Prizinio fondo, kuris bus skirtas investavimo žaidimo nugalėtojams ir aktyviausiems portalo nariams, pristatymas.
versija spausdinimui
Autorius: sliux Data: 2007-03-01 16:45 Komentarai: (18)
Norėdami dar labiau populiarinti mūsų investavimo žaidimą bei skatinti domėjimąsi investavimu, kaip ir žadėjome pristatome mūsų portalo prizinį fondą. Kol kas į šiuos prizus pretenduoja tik investavimo žaidimo etapų nugalėtojai, tačiau tikimės, kad ateityje prizinis fondas didės, ir prizais galėsime skatinti ne tik žaidimo prizininkus, bet ir aktyviausius mūsų portalo narius. Pirmieji prizinio fondo daiktai- investavimo tematikos knygos anglų kalba. Atsiradus naujiems prizams (tikimės, kad ateityje tai bus ne tik knygos), iš kart apie juos pranešime ir papildysime šį sąrašą.

Taigi nuo šiol, paskelbus investavimo žaidimo etapo nugalėtoją, jis savo nuožiūra galės pasirinkti vieną prizinio fondo prizą. Kol kas jie tokie (aprašymai originalo kalba):
The Intelligent Investor
(Benjamin Graham )


Product details

* Paperback: 626 pages
* Publisher: HarperCollins (3 Oct 2003)
* Language English
* ISBN: 0060555661

Description

Among the library of investment books promising no-fail strategies for riches, Benjamin Graham's classic, The Intelligent Investor, offers no guarantees or gimmicks but overflows with the wisdom at the core of all good portfolio management.

The hallmark of Graham's philosophy is not profit maximization but loss minimization. In this respect, The Intelligent Investor is a book for true investors, not speculators or day traders. He provides, "in a form suitable for the laymen, guidance in adoption and execution of an investment policy" (1). This policy is inherently for the longer term and requires a commitment of effort. Where the speculator follows market trends, the investor uses discipline, research, and his analytical ability to make unpopular but sound investments in bargains relative to current asset value. Graham coaches the investor to develop a rational plan for buying stocks and bonds, and he argues that this plan must be a bulwark against emotional behavior that will always be tempting during abrupt bull and bear markets.

Since it was first published in 1949, Graham's investment guide has sold over a million copies and has been praised by such luminaries as Warren E. Buffet as "the best book on investing every written." These accolades are well deserved. In its new form--with commentary on each chapter and extensive footnotes prepared by senior Money editor, Jason Zweig--the classic is now updated in light of changes in investment vehicles and market activities since 1972. What remains is a better book. Graham's sage advice, analytical guides, and cautionary tales are still valid for the contemporary investor, and Zweig's commentaries demonstrate the relevance of Graham's principles in light of 1990s and early twenty-first century market trends. --Patrick O'Kelley
 
1.   Parašė deex   2006-11-25 22:15  

Prizinis fondas atrodo tikrai gražiai, reiks mėginti kėsintis į jį

 
2.   Parašė Povilas   2006-11-26 19:01  

Jei tektu rinktis, verciausia demesio manau yra The Intelligent Investor. Labai rekomenduoju

 
3.   Parašė Vytautas   2006-11-27 15:44  

Dziugu, kad zaidimas vis labiau pasiteisina(butu smagu, jei atsirastu remeju, steigti prizams 1-10 vietoms ..).

 
4.   Parašė ricardas   2006-12-16 14:12  

aisku reik suprast kurejus kurie matyt is savo kisenes sitas knygas perka
bet kazkokiais mainais su knygynais ar tarkim verslo ziniomis, kaip kad buvo per lhv zaidima - visi gavo zinias, galima ir daugiau prizu iskapstyt. o ir tokie prizai - knygos - vieni labiausiai skatinanciu. matyt ne siaip dalyvaujanciu zaidime daugeja kartais.

 
5.   Parašė sliux   2006-12-18 11:51  

"The Intelligent Investor" turbūt tikrai verčiausia dėmesio, nes 3 etapo nugalėtojas renis griebė ją net nežvilgtelėjęs į kitas
Vytautas, 1-10 vietoms prizų kol kas tikrai neturime, bet ateityje fondas ir prizininkų ratas tikrai turėtų didėti

 
6.   Parašė deex   2006-12-19 17:26  

Pagal geometrinės progresijos teoriją su dalyvių skaičiaus didėjimu turėtų proporcingai didėti ir prizų skaičius, tikėsimės taip ir bus

 
7.   Parašė Giedrius   2007-01-29 09:39  

Tikrai neblogos knygos, tik reiktų jau turėti ir lietuvių kalba, kad būtų prieinamos platesniam investuotojų ratui. Reikia tikėtis, kad atsiras ir rimtesnių knygų lietuviškai, nei "Investuotojo ABC".

 
8.   Parašė Fox   2007-01-30 13:15  

Parašė Giedrius 2007-01-29 09:39
Tikrai neblogos knygos, tik reiktų jau turėti ir lietuvių kalba, kad būtų prieinamos platesniam investuotojų ratui. Reikia tikėtis, kad atsiras ir rimtesnių knygų lietuviškai, nei "Investuotojo ABC".

Pilnai pritariu Giedriui. Jei nori tapti turtingas ar kažką gausiti, pati pirmiausia salyga yra - padaryti tą "kažką" kuo labiau tinkamą ir prieinamą kuo didesnei daugumai šios planetos gyventojų. O anglų kalba yra barjeras tiems (drysčiau teigti daugumai), kurie jos nemoka ir tiems, kurie moka gerai ja kalbėti ir susikalbėti, bet skaityti ir dar "ne romaną" negalintiems. Pvz. aš rusų kalba kalbu ir skaitau gana gerai, bet informacija parašyta šia kalba i galvą nelenda nė pro kur.

 
9.   Parašė siMS   2007-01-30 17:43  

Fox,

tai viskas ok, tu tik parašyk kokią gerą lietuvišką knygą ir manau sliux įtrauks ją į prizų fondą. Esmė tame, kad anglų kalba yra daugiau ir geresnių knygų apie investvaimą.

 
10.   Parašė Fox   2007-01-30 21:12  

sIMS,

o kas pasakė, kad investuotojams patinka knygos tik apie investavimą? Padovanok daktarui, kiauras dienas praleidžiamčiam operacinėje, naują skalperį ir pamatysi didelį "džiaugsmą" jo akyse ir degantį norą kuo greičiau jį išbandyti ant tavęs.

 
11.   Parašė siMS   2007-01-30 21:31  

Fox,

čia portalas investuotojams ir prizai orientuoti į investavimo tematiką.

 
12.   Parašė Fox   2007-01-30 21:45  

sIMS,

gerai kad pasakei viska aš suprantu, tik noriu pasakyti, kad investavimas susijęs ne tik su skaičiukais bet ir su žmogaus sprendimais, o čia jau gali padėti ir būti idomi - kita literatųra. Yra puikių vertinių lietuvių kalba, kurių neminėsiu, bo vėl priminsi, kad čia investuotojų portalas

 
13.   Parašė Giedrius   2007-02-01 05:54  

Yra minčių leisti verstines iš anglų kalbos knygas investicijų valdymo tema. Tik labai svarbu atsirinkti tas, kurios tiktų kuo platesniam ratui, nes leisti mažesnį nei 2000-3000 tiražą yra per brangu (t.y. vienos savikaina pasidaro per didelė). Gal turit minčių kurias angliškas investicijų knygas verta leisti lietuvių kalba?

 
14.   Parašė sliux   2007-02-01 10:16  

Gal reikėtų pradėti nuo "klasikos", t.y. tokių kurios skaitomos jau ne vieną dešimtmetį ir priskiriamos kategorijai "must read". Iš čia paminėtų tokiomis laikomos bent trys knygos:

The Intelligent Investor (Benjamin Graham)
Common Stocks and Uncommon Profits (Philip A. Fisher)
How to Make Money in Stocks (William J. O'Neil)

 
15.   Parašė Abatas   2007-02-01 17:47  

Labai smagu, kad čia galima rasti jau atrinktą literatūros sąrašą. Kai pabandžiau susirasti internete paieškos sistemos išmetė tokį kiekį knygų, kad galima galvą nusilaužti (vien amazon.com investavimo tema - 22575 knygos) Kas norėtumėt perskaityti jų visų recenzijas ir išsirinkti? Tikiu, kad šios kažkieno tai yra skaitytos ir atrinktos.
Dėl anglų kalbos - aš kaip tik stengiuosi skaityti originalo kalba, nes manau nušaunu iškart du zuikius - gaunu norimų žinių ir tobulinu anglų kalbos įgūdžius, kuo toliau tuo lengviau skaitosi.

P.S. Beje girdėjau iš brokerių, kad vyksta darbas verčiant į lietuvių kalbą "INVESTOPEDIA"

 
16.   Parašė saulute   2007-06-09 16:00  

man, kaip visada diskusijose, patinka FOX komentarai.Visos knygos tik angliskos, ir todel manes tokie prizai nedomintu, jei sugalvociau dalyvaut zaidime.Bet zaidime tikrai nedalyvausiu, nes visa laisva laika norisi skirti savo realiam portfeliui tvarkyti.mano manymu, net klaidas reikia daryt su tikrai pinigais - tik tada tai bus tikros pamokos.
O del knygu - is tiesu noretusi forume temos apie knygas.Lietuviskas. Investavimo ir kiek placiau - verslo ir pan. temomis.Ju pilni knygynai, bet jos brangios ir nezinai, ant ko pataikysi.

 
17.   Parašė nesigilink   2009-09-18 12:15  

Galima įtraukti į prizų sąrašą (Gitanas Kancerevyčius "Finansai ir investicijos" III leidimas)ir šiaip dėl knygų verslo tema galima padėti traders.lt, retkarčiais turiu po kelias vienodas

 
18.   Parašė zemaitukas   2011-05-01 12:55  

o kaip dėl žaidimų investicine tema, pvz.: pinigų srautas...
ar yra kažkokia tai konkreti suma, už kurią perkami prizai. Nes knyga tikrai pigiau gaunasi nei žaidimas.