Apple vadovas S.Jobs ir vėl ko gero turi sveikatos problemų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2011-01-17 17:43 Komentarai: (1)
Apple vadovas ir neabejotinas šios kompanijos idėjinis lyderis Steve Jobs ir vėl ko gero turi sveikatos problemų. Jis šiandien pranešė, kad Apple bendrovės direktorių valdyba jam suteikė medicinos atostogas ir leido jam visą dėmesį sutelkti į savo sveikatą.

Nors šiandien biržos Amerikoje, dėl švenčiamos Luterio Kingo dienos nedirba, tačiau Vokietijos Frankfurto biržoje Apple akcijos pinga jau virš septynių procentų. Be abejonės investuotojai gan nervingai sureagavo į paskelbtą informaciją, kad Apple idėjinis lyderis Steve Jobs ir vėl gali turėti sveikatos problemų.

Steve Jobs ir toliau išliks pagrindiniu Apple kompanijos vadovu, ir dalyvaus priimant svarbiausius strateginius sprendimus susijusius su kompanija, na o už kasdieninę Apple veiklą bus atsakingas Tim Cook. Tokią žinute Apple darbuotojams elektroniniu paštu išsiuntė Steve Jobs.

„Aš turiu didelį pasitikėjimą, kad Tim Cook ir kiti vykdomosios valdymo komandos nariai tinkamai atliks šių metų mūsų įdomius darbus bei įvykdys užsibrėžtus planus. Aš labai stipriai myliu Apple ir tikiuosi sugrįžti taip greit, kaip tik galėsiu“ – pranešė Steve Jobs.

Apple vadovas jau ir anksčiau turėjo sveikatos problemų. 2004 metais jam buvo atlikta kasos vėžio operacija, na o 2009 metų birželio mėnesį atlikta kepenų transplantacija.

Apple kompanija yra glaudžiai tapatinama su charizmatiškuoju Steve Jobs, kuriam 1996 metais, po to kai jis dvylika metų prieš tai buvo pasitraukęs iš šios kompanijos veiklos, pavyko antram gyvenimui prikelti šią kompaniją, kurios jis yra vienas iš pradinių įkūrėjų.

„Poveikis kompanijai, atsižvelgus į jos fundamentus, ko gero nebus didelis. Tačiau požiūris į kompaniją ir jos suvokimas, tai jau kitas klausimas. Rinka Steve Jobs laiko esantį pagrindine Apple strateginio vadovavimo jėga. Jei jo kasos vėžys ir vėl atsinaujino, tai gali būti realų nerimą kelianti žinia“ – pareiškė investicinės kompanijos Nomura globalių technologijų specialistas Richard Winsor.

„Aš manau, kad Apple yra kur kas didesnė kompanija, nei vienas asmuo, ir mes turime to įrodymų, kuomet praeityje šią kompaniją saugiai valdė Tim Cook“ – pareiškė mokslinių tyrimų CCS Insight kompanijos vadovas Ben Wood, kuris tuo pačiu pridėjo, kad pirminė reakciją į šią naujieną rinkoje ko gero bus neigiama.

Priminsime, kad jau rytoj Apple kompanija paskelbs savo šių finansinių metų pirmojo ketvirčio veiklos rezultatus, kurie kaip įprasta turėtų viršyti analitikų lūkesčius.

Per pastaruosius vienerius metus Apple akcijų kaina jau spėjo šoktelėti net apie septyniasdešimt procentų.

Panašūs straipsniai:

(Amerika,ekonomika,IT)

2019-08-16 » General Electric apkaltinta 38,1 mlrd. dolerių nuostolių slėpimu
2019-08-15 » Walmart veiklos rezultatai geresni nei laukta
2019-08-15 » Mažmeninė prekyba Amerikoje ūgtelėjo sparčiausiai per keturis mėnesius ir viršijo lūkesčius
2019-08-15 » Cisco Systems veiklos rezultatai viršijo lūkesčius, tačiau nuvylė prognozės
2019-08-14 » Dvidešimt penkios turtingiausios šeimos jau turi bendrai 1,4 trilijono dolerių
2019-08-14 » Rinkos dalyviai sulaukė recesijos signalo
2019-08-14 » Europoje fiksuotas pramonės produkcijos nuosmukis, o Lietuvoje ji ūgtelėjo labiausiai
2019-08-14 » Lietuvoje ir Europoje sulėtėjo ketvirčio ekonomikos prieaugis
2019-08-14 » A.Greenspan: nėra jokių kliūčių JAV obligacijų pajamingumui kristi žemiau nulio
2019-08-13 » Amerikoje labiau nei laukta ūgtelėjo metinė infliacija

 
1.   Parašė gerdunka222   2019-05-15 21:42  

Na va, ir didingus žmones pakerta ligos.. Kaip svarbu žiūrėti sveikatos, ne tas žodis.. https://www.sbklinika.lt/paslaugos/specialistu-konsultacijos/kraujagysliu-chirurgai/