| Autorius | Žinutė |
|
|
2019-03-17 16:58 #594924 |
|
eu [2019-03-17 16:40]: Ar kada nors bandet prekiauti 100 lotu forexse ,kada pipsas 100baksu. 100 baksu per pipsa ne nuo 10 lotu? |
|
|
|
2019-03-17 17:00 #594925
1
|
|
eu [2019-03-17 16:54]: Ir ka tu ten uzdirbai ,rizikavai velniskai ir viena diena pasiseke,ar gali is to gyventi.Manau tu pats sau meluoji.Nes tave tenkina keli saldainiai i menesi.Sorry Saldainiai netenkina, bet ar 500 pas EU brokerį ar 50 ofshore, tai ofshore rezultatai geresni, nes lotus naudoji tokius pat ir esi labiau atsipalaidavęs. O pragyvenimui iš forex, tai nežinau kokios sumos reikia, kad 1000 darytum ir be streso. |
|
| 2019-03-17 17:02 #594926 | |
|
saulius-fx [2019-03-17 16:58]: eu [2019-03-17 16:40]: Ar kada nors bandet prekiauti 100 lotu forexse ,kada pipsas 100baksu. 100 baksu per pipsa ne nuo 10 lotu? Pas kiekviena brokiari ,ivairiai.Dar galiu pasakyti tai kad jai suma labai didele gali deretis sau palankias salygas.Derisi visi brokeriai. |
|
|
|
2019-03-17 17:13 #594928
1
|
|
Šiaip gyventi vien iš forekso labai sunku, būna kai nesupranti rinkos, būna blogi mėnesiai, būna išduria. Reikia turėti labai daug pinigų. Pavlidzes youtube pažiūrėjus, tai jis jau pusę metų ant tvoros sėdi, kol rinka iš flato išeis.
|
|
| 2019-03-17 17:14 #594929 | |
|
Manau kiekvieno atejusio i forex prekyba tikslas ,pabandyti pragyventi is prekybos.Kitaip nera prasmes trinti subine.
Kaip tai padaryti ,kokia saskaita tam reikalinga,ar tai imanoma. |
|
|
|
2019-03-17 17:19 #594931
1
|
|
Visi ateina pabandyti praturtėti iš prekybos, tačiau subinę pratrinti tenka daug, kol pradedi suprasti kaip kas veikia. Nežinau ar to galima išmokti ant kokios demo, tikriausiai ne. Tiesą sakant aš nesitreniravau ant demo.
Teoriškai praturtėti iš forex galima, realiai - tikrai nežinau. |
|
2019-03-17 17:38 #594932
1
|
|
|
Tesent tema forex svertine prekyba.Zinom kokios saskaitos forexse dominuoja.Isvada .Tai kad maksimum naudoja 0.1 lota ,dauguma,tie kas naudoja perdeta lota ir naudoja stopus ,jie pasmerkti.Kaip pasinaudoti tuo.Visada valiutose ,daugumoje atveju niekada nemus jusu stopo jai ,pataikysi uzeiti priesingai nei visi,ir kas labai svarbu tavo lotai nebus didesni uz priesingai uzejusius.Rinka konsoliduoja tol kol neprirenka reikiamu murziu ir tada tesia savo krypty,mes tai vadinam fletu.Forex rinka sudeliota taip ,kad stopus deda visi pagal ta ka ismoko ,o tai yra sablonas ,kuris padeda tuos stopus valyti.Kadangi saskaitos visu panasios ,lotai panasus,stopai panasus,ir cia esame labai nuspejami.Bus papildyta.
|
|
2019-03-17 18:24 #594933
1
|
|
|
Mes daznai girdim ,kad reikia eiti paskuj didelius pinigus.Kas tai.Mums persama savoka kad forexse apsisuka per diena 5 trilijonai,mus masina visaip.Taip tai gal ir tiesa.Bet kaip mums tai isnaudoti.Be ferex ,zmones turintys didelius pinigus bando juos apsaugoti.Tai jie ir keicia savo portfeli.Perka ,parduoda.Ir stume rinka.Valstybes isikisa tik tuo atveju kada tai tampa .......ir tai vadinama intervensija.O forexse mes esam dauzomi,kalbu apie stopus,kol pasiekemas tikslas,kur turi judeti valiuta.Isvada.Su dideliais pinigais forexse nera ka veikti ir net nuostolinga.Su mazais galima atsiriekti savo pyrago dali.Bus papildyta.
|
|
|
|
2019-03-17 18:27 #594934
1
|
|
EU, malonu išgirsti iš tavęs tokias mintis. Kažkaip buvau priėjęs panašių išvadų asmeniškai iš patirties. Tesk.
|
|
| 2019-03-17 19:18 #594935 | |
|
Mes priejom isvados kad dideli pinigai forexse nereikalingi ,o net nuostolinga.Tai kokia suma teisinga forexse.Pabandykim padiskutuoti.Po to as issakysiu savo nuomone.Su tam tikrais argumentais ,kodel as taip galvoju.Ir patikekit kaip viska issakysiu suprasit kad is to galima net gyventi pakankamai komfortiskai.Aisku jai moki prekiauti.Nors tai daugkam atvers akis.Kai kam uzvers.
|
|
|
|
2019-03-17 19:24 #594936
1
|
|
Tik man pasistojo klausimas kokia zodzio "paskuj" reiksme?
As tai su mazais pinigais laukiu didelio Ag kritimo. Tikri pinigai tik po lova! ;) if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
|
|
2019-03-17 19:37 #594940 |
|
youngcat [2019-03-17 11:12]: Kad gauti toki skaiciu, reikia, kad absoliuti dauguma naudotu TP=SL, ir surinkti ju statistika. Spejimo budu pasirinktas skaiciukas 55% tai tik fantazavimas. Nera tikslus, bet ir ne fantazija. Oanda skelbe, ir tikriausiai tebeskelbia, bet db greitai nerandu kur, average pofitable position ir average loss position kiekvienai porai. tai EUR/USD buvo 12pip ir 9 pip gal mazdaug. Dar pasiziuri i ju orderbook visu klientu, tai irgi matosi kad dauguma TP ir SL sudeti 50 pip tarpe. Tada pasiziuri i oandos deklaruojama 77% klientu praranda pinigus. Is to gali susidaryti bendra vaizda, kaip dauguma prekiauja. |
|
| 2019-03-17 19:47 #594941 | |
|
Grand [2019-03-17 19:24]: Tik man pasistojo klausimas kokia zodzio "paskuj" reiksme? As tai su mazais pinigais laukiu didelio Ag kritimo. Tikri pinigai tik po lova! ;) Jai nesupyksi issakysiu savo nuomone tavo megeman instumentuj ,bet cia tik mano nuomone. |
|
|
|
2019-03-17 19:56 #594942 |
|
eu [2019-03-17 19:18]: Mes priejom isvados kad dideli pinigai forexse nereikalingi ,o net nuostolinga.Tai kokia suma teisinga forexse.Pabandykim padiskutuoti. Realiai jei naudoji didelę sumą pas brokerį ir prekiauji mažais lotais ir mažu svertu, tai remi tik brokerį. Kažkada TMS turėjau 100 eur sąskaitą su jau svertu 1:30 tai man ji prastovėjo su margin call vos ne savaitę. Aš suprantu, kad vienintelė pelningiausia strategija yra skalpingas ir čia nereikia didelių pinigų, bet reikia didelio sverto. Ilgų laikotarpių strategijų forexe aš nesuprantu, swap valgo pinigus. ---------------- Kitas momentas, kad pas daugelį brokerių anksčiau buvo jei depozitas koks 50k dolerių tai svertas mažėdavo automatiškai iki 1:30 ar mažiau. Dideli svertai būdavo tik su mažomis sąskaitomis. Brokeriai bijodavo didelių depozitų ir didelių svertų. Jei kalba eina, kad 100k investuosi pas brokerį, tai nežinau kiek svertas sumažės, gal liks tik koks 1:10. Va ir visa nauda iš didelių pinigų forexe. |
|
|
|
2019-03-17 20:04 #594943
2
|
|
Krosneles.eu [2019-03-17 17:13]: Pavlidzes youtube pažiūrėjus, tai jis jau pusę metų ant tvoros sėdi, kol rinka iš flato išeis. Krosneles.eu [2019-03-17 17:19]: Teoriškai praturtėti iš forex galima, realiai - tikrai nežinau. Teoriskai galima laimet teleloto aukso puoda, realiai - irgi nezinau |
|
|
|
2019-03-17 20:15 #594944 |
|
C# [2019-03-17 20:04]: Forex biznis yra didelis ir ne visi iš prekybos gyvena, dauguma gyvena ant treiderių ar naujokų sprando. Negaliu sakyti, kad tai blogai. Reikia ir tokių. Bet pirmiausia reikia turėti savo galvą. C# [2019-03-17 20:04]: Teoriskai galima laimet teleloto aukso puoda, realiai - irgi nezinau Patiko bajeris |
|
|
|
2019-03-17 20:20 #594945
1
|
|
SauliusM [2019-03-17 19:37]: Nera tikslus, bet ir ne fantazija. Oanda skelbe, ir tikriausiai tebeskelbia, bet db greitai nerandu kur, average pofitable position ir average loss position kiekvienai porai. tai EUR/USD buvo 12pip ir 9 pip gal mazdaug. Dar pasiziuri i ju orderbook visu klientu, tai irgi matosi kad dauguma TP ir SL sudeti 50 pip tarpe. Tada pasiziuri i oandos deklaruojama 77% klientu praranda pinigus. Is to gali susidaryti bendra vaizda, kaip dauguma prekiauja. Cia jau tik prielaidos. Jau vien 77% prarandanciu daug ka pasako, kai realiai 99%. Tik jie paima uz 1 metus ir labai grazi reklama gaunasi, o kad per 5 ir daugiau metu prarandanciu iseina 99% tai nutyli. Pagal tiesiogine informacija is brokeriu ir ju atstovu, absoliuti dauguma prekiauja stopus dedami labai toli, arba is viso be ju. Pozicijas dazniausia uzdarineja su nedideliu pelnu. Tie kas bando prekiauti su SL mazesniu nei TP - greitai uzsilekia ir iskrenta. Krosneles.eu [2019-03-17 19:56]: ... Va ir visa nauda iš didelių pinigų forexe. Blevyzgos Saibu kiekis, kuri treideris gali skirti forexui yra fundamentalus to treiderio faktorius. 100 kartu issakyta. Kuo saibu maziau, tuo labiau esi verciamas rizikuoti, paprasta matematika. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2019-03-17 20:39 #594946
1
|
|
eu [2019-03-17 17:47]: Grand [2019-03-17 19:24]: Tik man pasistojo klausimas kokia zodzio "paskuj" reiksme? As tai su mazais pinigais laukiu didelio Ag kritimo. Tikri pinigai tik po lova! ;) Jai nesupyksi issakysiu savo nuomone tavo megeman instumentuj ,bet cia tik mano nuomone. Jo. As po tiek metu tai nieko nebematau, bet tesiu savo darba... Aciu uz grafika. if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
| 2019-03-17 20:40 #594947 | |
|
youngcat [2019-03-17 20:20]: Krosneles.eu [2019-03-17 19:56]: ... Va ir visa nauda iš didelių pinigų forexe. Blevyzgos Saibu kiekis, kuri treideris gali skirti forexui yra fundamentalus to treiderio faktorius. 100 kartu issakyta. Kuo saibu maziau, tuo labiau esi verciamas rizikuoti, paprasta matematika. GAL.Bet tai koks tas komfortiskas kiekis tu saibu.Jai treideris naudoja 1000000 saskaita forexse tai manau jis daro blogai.Kaip tu manai ,ir gal gali pakomentuoti ,manau turi patirties su didelem saskaitom. |
|
|
|
2019-03-17 20:42 #594948 |
|
youngcat [2019-03-17 20:20]: Blevyzgos Saibu kiekis, kuri treideris gali skirti forexui yra fundamentalus to treiderio faktorius. 100 kartu issakyta. Kuo saibu maziau, tuo labiau esi verciamas rizikuoti, paprasta matematika. Ne visai. Pridedu lentelę kaip mažėja svertas priklausomai nuo lotų kiekio pas FXpro. |
|



1 

