| Autorius | Žinutė |
| 2014-05-07 22:20 #398361 | |
|
Kvailesnės reklamos nesu matęs. Atidžiau pažiūrėje pamatytumėt, kad ji padaryta iš 3 excelio screenshotu
|
|
| 2014-05-07 22:42 #398363 | |
|
Tai kad tokios "reklamos" dazniausia buna net ne tu kurie reklamuojami, ir jos veda visai i kitus puslapius..
Bear markets have no supports and bull markets have no resistance.
|
|
| 2014-05-07 22:50 #398365 | |
|
Gaila nepaziurejau kur veda ta reklama...
|
|
|
|
2014-05-08 21:02 #398524
6
|
|
Einate į balsavimo kabiną ir metate monetą.
Jei skaičius – balsuojate už Grybauskaitę, jei herbas – irgi už Grybauskaitę, jei briauna – už Balčytį, jei moneta pakimba ore – už Puteikį, jei moneta iš juodosios buhalterijos – už Paulauską, jei nesat tikri, ar moneta jūsų – už Zuoką, jei neturit monetos – už Ropę, o jei moneta zlotas – patys žinot. http://www.delfi.lt/news/balsuok2014/prezidentas-2014/d-grybauskaitei-teko-neigti-paplitusia-legenda.d?id=64743489#ixzz319GICsHB |
|
2014-05-11 00:25 #398780
1 2
|
|
ПТН ПНХ
Не знали наши мамы, Не знали наши папы, Что люди из России Сделаны из ваты. |
|
|
|
2014-05-11 00:28 #398781
4
|
|
bss561 [2014-05-11 00:25]: bs, kodel i atcipalaidavimo tema gruzini pigia propaganda ? |
|
| 2014-05-13 17:11 #399250 | |
2014-05-13 19:11 #399259
3
|
|
|
Pamatyk: pasaulį pribloškęs agitacinis danų vaizdo klipas
Pareigūnai nurodė nutraukti transliacijas Danijos pareigūnai nurodė atšaukti prieštaringai vertinamo animacinio klipo, agituojančio žmones balsuoti artėjančiuose Europos Parlamento rinkimuose, transliavimą. http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivairenybes/pamatyk-pasauli-pribloskes-agitacinis-danu-vaizdo-klipas.htm |
|
|
|
2014-05-15 05:26 #399417 |
|
https://www.youtube.com/watch?v=64c6VLNJQiE
https://www.youtube.com/watch?v=GjMuvAHgx5E jei nori kariaut kariauk kine |
|
|
|
2014-05-15 22:41 #399555
6
|
|
Atsipalaidavimui
Taip ir vaikštau Paskutinis mamutas Tarp žmonių. |
|
|
|
2014-05-16 15:51 #399659
1
|
|
Ir visai ta končita ne naujiena..
Kas supranta rusiškai, tai iškris Nepykite, bet durnius komentarus ignoruoju ir neatsakau
|
|
2014-05-22 00:35 #400466
3
|
|
|
|
|
2014-05-22 19:53 #400623
3
|
|
|
jpg[/img]
|
|
| 2014-05-22 22:14 #400635 | |
|
Net akys "bijo"
Mano portfelis : IGN, ROE, TEL, PZV, APG, KNE |
|
2014-05-26 12:05 #400896
4 1
|
|
|
Iš FB aukso skrynios:
Jie Manes Neislaisvino "Aš jums pasakysiu kodėl socams taip šūdinai gavosi. Nes jų elektoratas (labai geri žmonės) nuėjo užjausti pas visų apleistą, nuskriaustą, purviną, kultinį, mitinį, Grybauskaitės brolį. Davė jam parukyt. Tada visi kartu kvasino vodkę. Po to babatuką. Tada smigo. Tai kainavo pergalę..." ПТН ПНХ
Не знали наши мамы, Не знали наши папы, Что люди из России Сделаны из ваты. |
|
2014-05-26 13:12 #400914
2 1
|
|
ПТН ПНХ
Не знали наши мамы, Не знали наши папы, Что люди из России Сделаны из ваты. |
|
|
|
2014-05-26 15:10 #400943
1
|
| 2014-05-26 17:58 #400962 | |
|
Martynas! [2014-05-07 22:20]: Kvailesnės reklamos nesu matęs. Atidžiau pažiūrėje pamatytumėt, kad ji padaryta iš 3 excelio screenshotu Na matai Martynai. Bunant milijonierium nebutina rasyti isskirtinai tik ant paporuso ar pergamento o reklamai kviesti tarkim Rihanna. Si kompanija siaip jau kotiruojama Londono birzoje : tickeris PLUS. Moka visai nwblogus dividentus ir turi kapitalizacija arti 700 mln . Na tavo paguodai galiu pasakyti - kad is Izraelio. Jei tau tai atrodys kaip minusas Esu Rolandas Talocka. O tu . Po tiek metų Nicko gyvavimo. Ar gali iskonvertuoti savo nicką į pavardę. Ne ? Matyt kažką darai gyvenime ne taip.
|
|
|
|
2014-05-26 18:49 #400967 |
![]() Geroms mergaitėms dangus, blogoms visa kita... |
|
2014-05-27 20:11 #401143
3
|
|
|
Teisingumo rankos ilgos
|
|




6

