| Autorius | Žinutė |
| 2026-06-02 18:49 #881858 | |
|
Parshiukas [2026-06-02 18:38]: https://www.youtube.com/shorts/yBg86WLRHTI eu matosi eina i sviesia ateiti Bet juda teisinga kryptimi.. grobsto ir naikina privačią nuosavybę Syprask eina link lygybės ir klasinių skirtumų panaikinimo „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
|
|
2026-06-02 18:52 #881860 |
|
as matau kad valdzioms ir ypac pencinykams ju oij kaip reikia, kad butu kam pencijas moket.Uztat tokios ssmulkmenos, o taip pat prievartavimai, ir tt nepastebimi... Lt tas pats, jau penktadalis autobusu su indais ir panasiais. Viskas praktiska ir ziauru. Ir ner kur trauktis, qimstamumas visur mazeja, o sert reik
|
|
|
|
2026-06-02 19:06 #881861 |
|
Oligarchas [2026-06-02 18:49]: Parshiukas [2026-06-02 18:38]: https://www.youtube.com/shorts/yBg86WLRHTI eu matosi eina i sviesia ateiti Bet juda teisinga kryptimi.. grobsto ir naikina privačią nuosavybę Syprask eina link lygybės ir klasinių skirtumų panaikinimo Normalus čia biznis tarp arabų imigrantų. Draugas Norvegijoje Osle centre matė kaip arabas pavogė stovintį dviratį, nuėjo su dviračiu už 2 namų į kitą gatvės pusę ir jau pradėjo pardavinėti vogtą dviratį Gal ir Berlyne taip, pavogė ratus ir jau pardavinėja juos kitoje gatvėje už 100m. Negi nešiosi ratus toli? Sunkūs gi ------------------ Ir nevaryk taip ant imigrantų, gal tau tik jų mentalitetas svetimas, bet jie EU yra labiau gerbiami valstybės nei balti vyrai |
|
| 2026-06-02 19:26 #881864 | |
|
mano draugas Osle mate kaip arabu imigrantas pavoge mashina, nuvaziavo uz kampo ir susikisho visa ja i ishange, jojo daug ko tie draugai pamato, o po to atvaziavo i Panevezi pas geriausia ishangiu specialista shudpeciu ir ishtraukes jam pardave, tikra tiesa, nei zodzio melo, tie draugai visko pamato laiks nuo laiko
|
|
| 2026-06-02 19:37 #881866 | |
|
Krosneles.eu [2026-06-02 19:06]: Oligarchas [2026-06-02 18:49]: Parshiukas [2026-06-02 18:38]: https://www.youtube.com/shorts/yBg86WLRHTI eu matosi eina i sviesia ateiti Bet juda teisinga kryptimi.. grobsto ir naikina privačią nuosavybę Syprask eina link lygybės ir klasinių skirtumų panaikinimo Normalus čia biznis tarp arabų imigrantų. Draugas Norvegijoje Osle centre matė kaip arabas pavogė stovintį dviratį, nuėjo su dviračiu už 2 namų į kitą gatvės pusę ir jau pradėjo pardavinėti vogtą dviratį Gal ir Berlyne taip, pavogė ratus ir jau pardavinėja juos kitoje gatvėje už 100m. Negi nešiosi ratus toli? Sunkūs gi ------------------ Ir nevaryk taip ant imigrantų, gal tau tik jų mentalitetas svetimas, bet jie EU yra labiau gerbiami valstybės nei balti vyrai Aš ir nevarau.. ant imigrantu Sinica varo.. Manau kad jeigu nebūtų protestų prieš imigrantus, būtų ekonominiai protestai dėl didesnių pašalpų „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
| 2026-06-02 19:48 #881869 | |
|
Man Kaune Partizanu g. nuo mašinos ratlankių pavogė gaubtus ir aikštelėje prie Savo bandė parduoti, nes mažiukai ir mano audi kaip tik tinka ... Ir tai broliai lietuviai.
|
|
| 2026-06-02 19:55 #881870 | |
|
Krosneles.eu [2026-06-02 17:41]: Nori pasakyti, kad pagal treningus panašūs į kauniečius, nes Vilniuje lietuviai tokių treningų nenešioja? Grynai kaunietiški treningai, 130 eur prašo už juos beveik garantuoju, kad rasčiau labai nesunkiai vietini vilnieti su treningiais panašiais, ir pnvz irgi rasčiau. Pečiaus paniatkės tai bėk ir rėk |
|
| 2026-06-02 20:26 #881878 | |
|
Fox66 [2026-06-02 19:48]: tai technishkai Savas ir yra partizanu g.Man Kaune Partizanu g. nuo mašinos ratlankių pavogė gaubtus ir aikštelėje prie Savo bandė parduoti, nes mažiukai ir mano audi kaip tik tinka ... Ir tai broliai lietuviai. |
|
|
|
2026-06-02 21:22 #881886 |
|
tunks [2026-06-02 19:55]: beveik garantuoju, kad rasčiau labai nesunkiai vietini vilnieti su treningiais panašiais, ir pnvz irgi rasčiau. Pečiaus paniatkės tai bėk ir rėk Pagal veidelį irgi rastum kiekvieną LT pilietį, nes absoliučiai visų LT piliečių foto yra Registrų centro duomenų bazėse, elektroninės nuotraukos privalomos kai išsiimi pasą ar teises. Jei žmogaus nerado veidų duomenų bazėse, vadinasi jis ne LT pilietis. Arba ukrainietis, arba lenkas. Tiek žinių. |
|
|
|
2026-06-02 21:24 #881887 |
|
Oligarchas [2026-06-02 19:37]: Manau kad jeigu nebūtų protestų prieš imigrantus, būtų ekonominiai protestai dėl didesnių pašalpų Neteisus esi. EU pagrinde migrantai gauna pašalpas, o vietiniai gyventojai dirba. |
|
| 2026-06-02 23:16 #881895 | |
|
Krosneles.eu [2026-06-02 21:22]: tunks [2026-06-02 19:55]: beveik garantuoju, kad rasčiau labai nesunkiai vietini vilnieti su treningiais panašiais, ir pnvz irgi rasčiau. Pečiaus paniatkės tai bėk ir rėk Pagal veidelį irgi rastum kiekvieną LT pilietį, nes absoliučiai visų LT piliečių foto yra Registrų centro duomenų bazėse, elektroninės nuotraukos privalomos kai išsiimi pasą ar teises. Jei žmogaus nerado veidų duomenų bazėse, vadinasi jis ne LT pilietis. Arba ukrainietis, arba lenkas. Tiek žinių. aš taip ir sakau, tavo paniatkės tai bėk ir rėk- automatu ukrainietis arba lenkas... kitų tautybių nėra |
|
|
|
2026-06-08 00:11 #882510 |
|
1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2026-06-08 06:40 #882521 |
|
labai daug buna, tai apleistuose savartynuose ar karinese bazese, sachtose pelkyne savo laiku buvo isversta sunkvezimiai plytu (po 1000 banknotu) visu nominalu. Imk nesk ir vezk kiek tik nori. Aisku ne nauji ir dvokiantys "vemalais" nuo laiko ir dregmes.
Kazkas taip taupiai, nemokedami uz sunaikinima, atsikrate verte praradusiu balastu. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-08 19:22 #882591 |
|
Linksmai apie tautos genezę. ![]()
1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2026-06-08 19:50 #882594
1
|
|
piotreli, vel privertei tikinti geriu zmogu keiktis. Nafig keli sita itin zemo lygio mazgu bukinimo slamsta ir dar prikimsta pelkiniu propos? Susrask koki montypython'a ar pan.
PS KVN ir buvo sukurtas kuruojant KGB, kaip liaudies bukinimo ir valdymo irankis. Ir beje Masliakovas ivede rimtas taksas (neafisuojamus kysius) uz pergales ir patekimus i aukstesnius lygius. Nei humoro, nei sporto. Tik smegenu tirpinimas. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-08 20:04 #882595 |
|
Šiuo aš pakuočių tave supančių atsilupėlių pastangas surasti sliekų vienos konkrečios tautos genezėje rodant menamą pastarosios nepilnavertiškumą.
Tu britų tautos genezę taip išnarstyk, gerai? Tie tai laukiniai su tatuiruotėmis nuogi ir be triusikų lakstė - pats mačiau, garbūs romėnai užrašė. 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2026-06-08 20:07 #882596 |
|
ne apie geneze kalba, o apie menkavercio ir uzkresto didziarusiskuoju sovinizmu produkto pastovu grudima forumieciams. Negerbi nei saves, nei kitu.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
| 2026-06-08 20:12 #882597 | |
|
Alkoodisėjos nepraėjo be pasėkmių, kažkokius kliedėsius rašo, gal vėl pripiso.
„Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
|
|
2026-06-08 20:33 #882599 |
|
zz [2026-06-08 20:07]: ne apie geneze kalba, o apie menkavercio ir uzkresto didziarusiskuoju sovinizmu produkto pastovu grudima forumieciams. Negerbi nei saves, nei kitu. Labiausiai užkrėstas aplink tave kunkuliuojantis koncervuotas silosas. 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2026-06-08 20:56 #882600 |
|
zz [2026-06-08 19:50]: PS KVN ir buvo sukurtas kuruojant KGB, kaip liaudies bukinimo ir valdymo irankis. Ir beje Masliakovas ivede rimtas taksas (neafisuojamus kysius) uz pergales ir patekimus i aukstesnius lygius. Nei humoro, nei sporto. Tik smegenu tirpinimas. na, jau, na, jau, zyziau - nevaryk taip ant savo "herojaus", kuris tik KVN dėka ir iškilo į žmones... Nors, gal, tu ir teisus - tas KVN taip ištirpino zeliai smegenis, kad pasekmes iki šiol matome, o ir Masliakovas, matyt, savo "taksomis" stipriai prisidėjo, auklėdamas žydukus zelią. mindičių ir jermaką aukštąja korupcine dvasia... Volodymyras Zelenskis savo karjerą pradėjo kaip populiaraus humoro šou KVN („Linksmųjų ir išradingųjų klubas“) dalyvis. 1997 m. jis subūrė savo komandą „Kvartal 95“, kurios kapitonas ir pagrindinis scenaristas buvo. Komanda greitai išpopuliarėjo ir pateko į prestižinę KVN Aukščiausiąją lygą Maskvoje. šaltinis - DI apžvalga |
|





1