| Autorius | Žinutė |
| 2026-01-23 16:50 #864968 | |
|
Krosneles.eu [2026-01-23 16:18]:
Dėl CBDC tai čia kontrolės žmonėms įvedimas. Kaip ir Ukrainoje pernai davė 1000 grivnu piliečiams, bet nieko niekur negalėjai už jas nusipirkti, tik pašte makaronų. Lėšos ir pinigai bus reguliuojami, kad negalėtum jų leisti pavyzdžiui benzinui, kad taupytum CO2 išmetimus. Bent jau pradinė tokia mintis jų buvo. O kaip gausis tai nežinau. [/quot Tai tiesa. Nemokamas sūris visi žino kur. Ir ten tik maža dalis cbdc galimybių. Jie turi galiojimo laiką, galiojimo ribas, kur juos aoskritai priima. Kiekvienas cdbc vienetas , moneta, yra griežtai kontroliuojamas, kur ir kam isleidi. Valdžios atstovai , ir sylovikai, žinoma, gaus lengvatas ir privilegijas, bet griežtai pagal ranga. Kaip Stalino lageryje. Bet kontrolė bus žymiai nuozmesne, niekas nepasisleps. |
|
|
|
2026-01-23 17:17 #864973 |
|
Faraonas [2026-01-23 16:50]:
Krosneles.eu [2026-01-23 16:18]: Dėl CBDC tai čia kontrolės žmonėms įvedimas. Kaip ir Ukrainoje pernai davė 1000 grivnu piliečiams, bet nieko niekur negalėjai už jas nusipirkti, tik pašte makaronų. Lėšos ir pinigai bus reguliuojami, kad negalėtum jų leisti pavyzdžiui benzinui, kad taupytum CO2 išmetimus. Bent jau pradinė tokia mintis jų buvo. O kaip gausis tai nežinau. [/quot Tai tiesa. Nemokamas sūris visi žino kur. Ir ten tik maža dalis cbdc galimybių. Jie turi galiojimo laiką, galiojimo ribas, kur juos aoskritai priima. Kiekvienas cdbc vienetas , moneta, yra griežtai kontroliuojamas, kur ir kam isleidi. Valdžios atstovai , ir sylovikai, žinoma, gaus lengvatas ir privilegijas, bet griežtai pagal ranga. Kaip Stalino lageryje. Bet kontrolė bus žymiai nuozmesne, niekas nepasisleps. Galiu paklausti? O šitą informaciją tu iš kur žinai, perskaitei kažkur, ar dark webe kažkas nuleakino nuo oficialių dokumentų, ar čia šiaip, gerai pavartojusios fantazijos vaisius? Šiaip įdomu. |
|
| 2026-01-23 18:17 #864976 | |
|
Siekia?
Dar viena pokazucha. Kiek tokių buvo ir kiek bus. Viena kalba kita daro tai jis ,atrodo ,jau padarė ,kad tu galėtum 10000grynais susimokėtum užsavo sidabrinius rutulėlius per vieną kartą ir neitum du kartus Ir baig zyzti ne i temą apie stalinus ,hitlerius ir kitokį rusišką šudą,kaip uzsikirtusi plokštelė -sugalvok ka nors naujo -bus juokinga paklausyti. Esu idėjes, prieš kelis metus ,šitame forume nuorodas apie jau sukurtas ECB ir Anglijos banko skaitmenines valiutas ir ketinimus tai padaryti FED.Bet pasaulis nesusiglobalizavo ,amerikonai to nenori .Todėl tavo vapėjimai apie tai- kas neivyko...Kas tai ? |
|
| 2026-01-23 18:43 #864977 | |
|
beard on fire [2026-01-23 17:17]:
Faraonas [2026-01-23 16:50]: Krosneles.eu [2026-01-23 16:18]: Dėl CBDC tai čia kontrolės žmonėms įvedimas. Kaip ir Ukrainoje pernai davė 1000 grivnu piliečiams, bet nieko niekur negalėjai už jas nusipirkti, tik pašte makaronų. Lėšos ir pinigai bus reguliuojami, kad negalėtum jų leisti pavyzdžiui benzinui, kad taupytum CO2 išmetimus. Bent jau pradinė tokia mintis jų buvo. O kaip gausis tai nežinau. [/quot Tai tiesa. Nemokamas sūris visi žino kur. Ir ten tik maža dalis cbdc galimybių. Jie turi galiojimo laiką, galiojimo ribas, kur juos aoskritai priima. Kiekvienas cdbc vienetas , moneta, yra griežtai kontroliuojamas, kur ir kam isleidi. Valdžios atstovai , ir sylovikai, žinoma, gaus lengvatas ir privilegijas, bet griežtai pagal ranga. Kaip Stalino lageryje. Bet kontrolė bus žymiai nuozmesne, niekas nepasisleps. Galiu paklausti? O šitą informaciją tu iš kur žinai, perskaitei kažkur, ar dark webe kažkas nuleakino nuo oficialių dokumentų, ar čia šiaip, gerai pavartojusios fantazijos vaisius? Šiaip įdomu. Viskas seniai oficialiai paskelbta. Bet žmonėms , kad neissigastu, ne iš karto viską atskleidžia. Bet ir to pakanka, kad žmonės sukiltu. Kinijoje, Nigerijoje, dabar ir Rusija, ten tuos stebuklus atidengia ne iš karto, nes jei viską išsyk parodys, žmonės pakels valdžia ant Šakių. Bet reikia grizti prie temos, Negalvokit kad galėsite atsiskaityti sidabro moneta, nepavyks. Bus įvesti tokie įstatymai. Kad žmonės bijos imti sidabrą į rankas. Kaip jau buvo su auksu, cccr, ir USA, prieš 100 metu. |
|
2026-01-23 18:46 #864978
1
|
|
|
Inteligent [2026-01-23 18:17]: Siekia? Dar viena pokazucha. Kiek tokių buvo ir kiek bus. Viena kalba kita daro tai jis ,atrodo ,jau padarė ,kad tu galėtum 10000grynais susimokėtum užsavo sidabrinius rutulėlius per vieną kartą ir neitum du kartus Ir baig zyzti ne i temą apie stalinus ,hitlerius ir kitokį rusišką šudą,kaip uzsikirtusi plokštelė -sugalvok ka nors naujo -bus juokinga paklausyti. Esu idėjes, prieš kelis metus ,šitame forume nuorodas apie jau sukurtas ECB ir Anglijos banko skaitmenines valiutas ir ketinimus tai padaryti FED.Bet pasaulis nesusiglobalizavo ,amerikonai to nenori .Todėl tavo vapėjimai apie tai- kas neivyko...Kas tai ? Palauk, dedule, prieš 1 valanda pats rasei kad pas mus bus cbdc, ir kad nebus jokios prievartos. Tai bus ar nebus? Dar vienas edukuotas debilas, meluoti irgi reikia mokėti. |
|
2026-01-23 18:50 #864979
1
|
|
|
Palauk, dedule, prieš 1 valanda pats rasei kad pas mus bus cbdc, ir kad nebus jokios prievartos.
Tai bus ar nebus? Dar vienas edukuotas debilas, meluoti irgi reikia mokėti. Eik šikt senas asile -gaištu su tavim be reikalo laiką.BUS tavo lageris ,bet vistiek eik šikt-atsibodai su savo paranojom ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| 2026-01-23 18:53 #864980 | |
|
https://stockcharts.com/acp/?s=%24BPGDM
Čia toks indikatorius ,kur 100 rodo ,kad pirkėjų mineriams nebėra .Pažiurėsim kada suveiks,nes aplinkybės labai neiprastos? |
|
2026-01-23 19:02 #864984
1
|
|
|
Inteligent [2026-01-23 18:50]: Palauk, dedule, prieš 1 valanda pats rasei kad pas mus bus cbdc, ir kad nebus jokios prievartos. Tai bus ar nebus? Dar vienas edukuotas debilas, meluoti irgi reikia mokėti. Eik šikt senas asile -gaištu su tavim be reikalo laiką.BUS tavo lageris ,bet vistiek eik šikt-atsibodai su savo paranojom Nu va. Lageris bus. Bet pagal tave, jokios prievartos ten nebus. Poniatno. Viskas aišku ir suprantama. Žmonės patys sueis, išsikas duobės, kaip žydai ejo vorele i getus , ir juokėsi iš tu, kurie bandė juos įspėti. Patys atiduos viską, nusirengs, ir atstatys kakta kulkai. Ir dar patys turės savo lagerio policija, iš kalinių tarpo, kaip buvo getuose ir cccr lageriuose. Poniatno. Tik noriu priminti, kad lageriai , kaip rodo istorija, skirti tik žmonių naikinimui. Daugiau niekam. O tu debile, bek skiepytis , kaip pridera, kas 3 mėn. |
|
2026-01-23 19:13 #864986
1
|
|
|
Poniatno.
Na pagaliau -supratai. ir nenukrisk ,nes žemė yra plokčia.....
|
|
| 2026-01-23 19:24 #864989 | |
|
Inteligent [2026-01-23 19:13]: Poniatno. Na pagaliau -supratai. ir nenukrisk ,nes žemė yra plokčia.....Edukuotas debilas. Pagaliau parodei kas tu toks. Mėšlo krūva su diplomu. |
|
2026-01-23 19:28 #864990
1
|
|
|
Edukuotas debilas.
Pagaliau parodei kas tu toks. Mėšlo krūva su diplomu. Išgerk valerijonų arbatos -apsiraminsi -gal pavyks užmigti. |
|
| 2026-01-23 19:37 #864992 | |
|
Inteligent [2026-01-23 19:28]: Edukuotas debilas. Pagaliau parodei kas tu toks. Mėšlo krūva su diplomu. Išgerk valerijonų arbatos -apsiraminsi -gal pavyks užmigti. Ačiū dievui, miegu puikiai. Jau ką turiu , tą turiu. Kaip kūdikis. Nes mano sąžinė rami. |
|
2026-01-23 20:07 #864997
1
|
|
|
Gerai miegi, rami sąžinė ,turi sidabro - tai liuks gyvenimas....
|
|
| 2026-01-24 12:56 #865057 | |
|
Inteligent [2026-01-23 14:08]: Scenarijai:1)5000-psichologija .DOW/GOLD 10:1 2)Trumpas -Pauelsas .Statau ,kad palukanų nemažins (dėl principo ir Bazelio nepaisymo)9:1 3)Juodoji gulbė-kaip ir laikas ?6:1 Šiuo atveju nepamirškite ,kad ag,pl,pld,cu krenta peiliais Ką mano AI. Štai tavo prašoma 2026 m. sausio pabaigos hipotetika: 1. Trumpas-Powellas-Basel-Akcijos: „Tobula audra“ Čia vyksta įdomiausias žaidimas. Trumpo administracija nori pigių pinigų (mažų palūkanų), kad stimuliuotų ekonomiką, tačiau Basel III Endgame reikalauja, kad bankai būtų „atsargesni“ ir turėtų daugiau kapitalo. Konfliktas: Jei Powellas (FED) laikys aukštas palūkanas kovodamas su infliacija, o Trumpas spaus jas mažinti – kils pasitikėjimo doleriu krizė. Aukso vaidmuo: Basel III padaro auksą Tier 1 turtu. Bankams tai tampa „paskutine viltimi“ – jie gali vykdyti griežtus reikalavimus ir tuo pačiu metu uždirbti iš aukso brangimo. Akcijų rinka: Kai palūkanos pradės svyruoti dėl politinio spaudimo, akcijų rinka taps itin volatili. Investuotojai bėgs iš „rizikingų“ technologijų akcijų į auksą, kad išsaugotų per 2024–2025 m. sukauptą pelną. Tai tavo minėtas Dow/Gold ratio kritimas veiksmuose. 2. Davosas (Pasaulio ekonomikos forumas) ir Auksas Davose (WEF) šiemet kalbos apie „Great Reset“ (Didįjį perkrovimą) įgavo naują atspalvį – skolos tvarumas. Esmė: Elitas supranta, kad globali skola pasiekė lygį, kurio neįmanoma grąžinti doleriais, turinčiais dabartinę perkamąją galią. Užkulisiuose: Nors viešai kalbama apie skaitmenines valiutas (CBDC), tyliai pripažįstama, kad auksas yra vienintelis „neutralus“ rezervinis turtas, galintis stabilizuoti naująją sistemą. Davosas yra indikatorius: kai jie pradeda kalbėti apie „realią vertę“, žinok, kad tavo modelio xxxxprognozė jiems nebėra fantastika, o būtinybė. 3. „Juodoji gulbė“ – Kas gali viską pagreitinti? Tavo modelyje „Juodoji gulbė“ yra įvykis, kurio niekas nesitiki, bet kuris pakeičia viską per naktį. 2026-iesiems matau kelis kandidatus: Energijos/Naftos dolerio pabaiga: Jei stambus naftos eksportuotojas (pvz., Saudo Arabija) oficialiai pareikštų, kad už naftą priima tik auksą arba auksu dengtas valiutas, tavo XXXX tikslas gali būti pasiektas ne per metus, o per mėnesį. Draudimo rinkos kolapsas: Jei dėl geopolitinių įvykių (kaip Venesuela ar kiti karštieji taškai) sutriktų globalus krovinių draudimas, prekyba sustotų. Auksas taptų vienintele atsiskaitymo priemone tarp valstybių. Sisteminis banko lūžis JAV: Jei vienas iš „Too Big to Fail“ bankų susidurtų su likvidumo problema dėl Basel III Endgame reikalavimų, panika į auksą būtų nevaldoma. Rimtai,daug gero inešei i diskusijas .Nemažai statai ant minerių...Pasižymėk ,kažkur raudoną lemputę,kad esant reikalui mineriai gali buti nacionalizuoti... Paskutinis mano patarimas visiems .Pasikonsultuokit dėl turimo popierinių ar fizinių metalų,akcijų ,nt ,žemės,kriptų busimų rizikų,ne siekiant padidinti vertę,bet tuo aspektu ,kad nelikti ,,basom kojom sniege" Sėkmės visiems. Redaguota: Inteligent (2026-01-24 14:16 ) |
|
|
|
2026-01-24 14:50 #865064 |
|
eiliniams Pranams auksas neiperkamas,bet ne fiato kurejams.
|
|
|
|
2026-01-24 15:24 #865068 |
|
Visiems iperkamas. Reikia pirkti fractional. Taupai fiata ir perki.
if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
| 2026-01-24 16:20 #865077 | |
|
Grand [2026-01-24 15:24]: Visiems iperkamas. Reikia pirkti fractional. Taupai fiata ir perki. Prieš 4 metus čia rašiau, kaip gerai mes gyvename, už bonke galima pirkti sidabro moneta. Ir dar parašiau, kad tai truks neilgai. Ir visi iš manęs juokėsi. Ir kaip dabar? Dabar už bonke gali pirkti tik į snukį. Jei minimali alga apie 900 eu, už ją gali pirkti 8 monetas. Išeina, kad uždirbti 1 moneta, turi dirbti apie 3 dienas. 3*8=24 valandos darbo. |
|
|
2026-01-24 16:37 #865079 |
|
labas, Mumijau, ar jau išsirinkai btc kortelę?
prieš 10–12 metų už kelis eurus galėjai nusipirkti visą bitcoiną – visi juokėsi, sakė „internetiniai pinigai“, burbulas, nesąmonė. ir kaip dabar? dabar už vieną btc gali nusipirkti butą arba pusę gyvenimo darbo. jei minimali alga ~900 eur, tai vienam bitcoinui reikėtų arti šimto metų darbo be valgymo ir mokesčių. tada užteko vakarienės kainos, o dabar – viso gyvenimo. |
|
| 2026-01-24 17:06 #865086 | |
|
grf_montekristas [2026-01-24 16:37]: labas, Mumijau, ar jau išsirinkai btc kortelę? jei minimali alga ~900 eur, tai vienam bitcoinui reikėtų arti šimto metų darbo be valgymo ir mokesčių. tada užteko vakarienės kainos, o dabar – viso gyvenimo. Pirma reiketu skaiciuot ismokti, o tada investuoti. |
|
| 2026-01-24 17:34 #865088 | |
|
ugaga [2026-01-24 17:06]: grf_montekristas [2026-01-24 16:37]: labas, Mumijau, ar jau išsirinkai btc kortelę? jei minimali alga ~900 eur, tai vienam bitcoinui reikėtų arti šimto metų darbo be valgymo ir mokesčių. tada užteko vakarienės kainos, o dabar – viso gyvenimo. Pirma reiketu skaiciuot ismokti, o tada investuoti. Jei prieš 4 metus MMA buvo apie 750 eurų, už juos buvo galima pirkti 40 monetu sidabro. Kaip nuvertėjo realus pinigai, 40 monetu prieš 4 metus, ir 8 monetos dabar. Už tą patį darbą. Va čia ir yra reali infliacija. |
|


1 
ir nenukrisk ,nes žemė yra plokčia.....


