| Autorius | Žinutė |
2026-06-07 15:06 #882488
1
|
|
|
Grand [2026-06-07 14:47]:
Nauja monetarine sistema ko gero bus paremta cryptais ar blockchainu ir/ar pan. Kaip jau 100 kartu minejau ji bus 2030 (ir visi tai zino, nes tai net ne paslaptis). Bus nauja paradigma. |
|
| 2026-06-09 18:05 #882710 | |
|
blusa [2026-06-09 15:21]: Nafta čiupinėja dugną.Pakartotinai užeinu. |
|
|
|
2026-06-10 12:43 #882814 |
|
sortyry.sru [2026-06-10 11:50]:
Panašu, kad šiandien bus spyglys auksui ir sidabrui EU sesijos metu. Po jo bus galima užsipirkinėti drąsiai. Manau maximum iki 61,5 sidabras spyglys sieks, auksas kokie 4050, neturėtų kirsti 4000. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-10 21:27 #882874 |
|
Taurieji pasieke lubas!
|
|
|
|
2026-06-10 22:13 #882881 |
|
blusa [2026-06-10 22:03]: Šiandien reikia pirkti (Au) Tuo momentu Au 3542 EUR/4089 USD. "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2026-06-11 08:54 #882927 |
|
zz [2026-06-10 12:43]: sortyry.sru [2026-06-10 11:50]: Panašu, kad šiandien bus spyglys auksui ir sidabrui EU sesijos metu. Po jo bus galima užsipirkinėti drąsiai. Manau maximum iki 61,5 sidabras spyglys sieks, auksas kokie 4050, neturėtų kirsti 4000. Buvo šiąnakt auksas ir 4023, ir sidabras 61,45. Tik ne EU sesijos metu, o naktį Dabar auksas 4099, sidabras 64. |
|
| 2026-06-11 09:01 #882929 | |
|
Krosneles.eu [2026-06-11 06:54]: zz [2026-06-10 12:43]: sortyry.sru [2026-06-10 11:50]: Panašu, kad šiandien bus spyglys auksui ir sidabrui EU sesijos metu. Po jo bus galima užsipirkinėti drąsiai. Manau maximum iki 61,5 sidabras spyglys sieks, auksas kokie 4050, neturėtų kirsti 4000. Buvo šiąnakt auksas ir 4023, ir sidabras 61,45. Tik ne EU sesijos metu, o naktį Dabar auksas 4099, sidabras 64. palauk , tai kitoj temoj sakei , kad lauki spyglio . šioje temoje pasirodo spyglys buvo , o kitoje nebuvo ... tai pakartosiu , kodėl "pirkau" pasikeitė į "reikia pirkti" ?? |
|
|
|
2026-06-11 09:03 #882931 |
|
Miegojau, kai spyglys buvo
|
|
| 2026-06-11 09:56 #882946 | |
|
Kai kam sapnininkas geriausia burtų knyga,
kaip kam užtenka pažiūrėti, kiek kas kainavo ir dabar kiek kainuoja Tikri prognozuotojai |
|
|
|
2026-06-12 05:02 #883025 |
|
Parshiukas [2026-06-11 22:44]: Dasipirkineju dar, usa naftos teturi iki ruqsejo, ka cia trumpas pyzdelina, manipuliuoja, apipisineja... Derybu jokiu ner, apimeta kad kariaus, oij... Tuo momentu WTI 86.5 USD, Brent 89.19 USD "I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
Norėdami rašyti forume, turite užsiregistruoti, o jei jau registravotės- prisijungti.



