| Autorius | Žinutė |
| 2026-01-03 07:33 #861610 | |
|
patikslinsiu
bugaga [2025-12-21 17:29]: ..... galiu pridėti , bet be piešinių . kitčino ciklo antroji banga dabar spaudžia kriptą ir akcijas , kažkur apie kovo mėnesį abu turi pasiekti savo minimumus. kelis kartus rašiau, kad mano skaičiavimo mašinėlė rodo dugną 2026m . dabar tai pasikeitė ir 2026m rodo kaip kritimą su atšokimu. atšokimo aukštis 66% nuo dugno. čia buvo tik apie 2026m t.y trumpame periode. . dabar ilgalaikė prognozė . ne kartą rašytą kad 29-30 keli ilgi ciklai sueiną į minimumus , o akcijų dugnas būna kažkur su jais , tačiau nebuvo skaičių. dabar galiu parašyti . akcijų rinkos dugnas 2032-31 metai. 2026metai nubraižys ilgalaikį maksimumą. iš visų "popierių" vertingiausi bus banknotai. visa tai išvada iš ekonominių duomenų , politika tai indikavo anksčiau bugaga [2024-11-10 09:12]: ... karo "baigtis" ukrainoje nebeturi jokios reikšmės. globali ekonominė krizė nušluos ir rusiją ir trampą . ... kaip turėtų vykti veiksmas?? kelis metus kaina neskubėdama slinks žemyn ir tik paskutinius 1-2 metus keli staigūs judesiai. kokie skaičiai? piešinukas buvo įdėtas bugaga [2024-11-06 12:48]: j.... pridedu piešinuką. mėlyną lygį pasieksime 2028 metais. išisaugokit piešinuką , turėsit su kuo susitikrinti..... toliau matysim. ...... ir pakartoju , kad nereikėtų ieškoti . beje dėl melyno lygio 2028 m klaida , bus vėliau |
|
|
|
2026-01-03 09:00 #861615 |
|
Ar man vienam čia taip su teksto suvokimu, bet iš bugagos parašytos prognozės - nieko nesupratau ?
|
|
| 2026-01-03 13:46 #861702 | |
|
Mano supratimu 2026 bus piko metai ir tada vyks apsivertimas ir minimumą pasieksim ~2031
|
|
|
|
2026-01-03 13:58 #861706 |
|
O tai dugnas bus kur, fair value ? Tuo bendrom jėgom dešifruosim
|
|
|
|
2026-01-03 14:31 #861725 |
|
Viena logine klaida yra-marketai netopina kai earnings are going up.
|
|
|
|
2026-01-03 14:32 #861727 |
|
As prognozuoju sidabro kaina bus infinity doleriu uz 1 grama sidabro.
Oh baby. Time target 2030. if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
| 2026-01-03 15:09 #861742 | |
|
Tarp kurių viršūnių ir kurių dugnų?
|
|
| 2026-01-03 15:28 #861749 | |
|
dar kartą apie tą patį , tik kitais žodžiais.
2024metų gale , remiantis politikos indikatoriais buvo įdėtas grafikas su ateities prognoze ekonomikoje. grafikas rėmėsi ankstesnėmis prognozėmis, kad dugnas apie 2029-30m. dabar pasirodė pirmieji ekonominiai indikatoriai. dėl to koreguojama prognozė ir dugnas 2032-31m. kadangi viskas iš ilgų ciklų, jie turi ypatybę, kas kelintą kartą pasislinkti į pliusą ar minusą po truputį.todėl pagrindas 2032 , bet gali būti ir 2031 m. toliau ypatybės . anksčiau nurodyta reikšmė bus pasiekta vėliau , nei parašyta 2024m žinutėje, plius prognozuojama, kad bus ilgas ir nuoseklus kainos mažėjimas ir tik paskutiniais metais pereis į staigius kritimus. pirminiame grafike parašytos galimos/esminės reikšmės . pirmoji pacituota žinutė iš 2025m , kur apie kitčino ciklą . ji skirta tik šiems metams. kritimas nesvarbu kiek ir po to atsistatymas nurodytu dydžiu. čia ciklo trukmė paprastai kintanti, todėl paklaida trys mėnesiai visada galima. kitčino ciklas tai gamybinių atsargų kitimas kuris kartojasi kas 3-4 metai. ten gilintis nėra ko. ar taip tiks? |
|
|
|
2026-01-03 15:34 #861753 |
|
Inteligent [2026-01-03 14:36]: DOW/GOLD ratio 1: 1.Finalinis vertės persivertimas . Sutinku, DoW/GOLD eina 1:1 arba zemiau siuo atveju. Tai tik patvirtina mano spejima kad zaliavu superciklas igauna pagreiti ir metalai brangieji ir industriniai bus best performers per ateinancius 10 metu. Ir viskas kas su tuo susije. Kad DOW eis apacion nelabai tikiu, jau greiciau bus scenarijus DOW 100K ir Gold 100K. |
|
|
|
2026-01-03 16:23 #861768 |
|
Tarkim kad realus scenarijus yra USD praranda 75% savo perkamosios galios per ateinancius 15 metu. Tai reiskia kompensacija GOLD kainoj ir infliacija DOW. Defliacinis Dow scenarijus irgi imanomas, bet kodel tada turi infliuotis GOLD? Kai defliacija uzgriebia is jos neistruksta niekas. Miksas siuo atveju butu DOW +100%, o Gold +1000%, kas irgi yra labai blogai DOW
|
|
|
|
2026-01-03 16:44 #861773 |
|
Siandien matavimo vienetas vis dar yra USD ir reiks tam tikro extremumo kad pradet matuot viska uncijom. Kolkas realiam pasaulyje niekur nepastebiu kad kas nors ka nors matuotu uncijom, apart tas pacias uncijas. Bet gal cia apie skirtingus dalykus kalbam
|
|
| 2026-01-03 17:40 #861787 | |
|
Gali pasistengti objektyviai save sudirbti. Padeda pažvelgti kitu kampu į save patį.
|
|
| 2026-01-03 17:42 #861789 | |
|
jo, biski per daug pastebejimu, per mazai prognoziu, teikit ir politines prognozes
|
|
2026-01-03 17:55 #861793
2
|
|
|
Nutriniau viską ,ka galėjau .Nes man uždrausta rašyti šioje temoje .Skaityti mėšlo turinio neketinu.Uždėk ilgalaikį -man ši tema vistiek mirusi
P.S. beja kol ,kas be bugagos ir rimto prognozių -tema nulinė PPS.Paskutinė prognozė.Kadangi galima prognuozuoti politinius ivykius -tema tokia ir pavirs -paistalais ,nes politika net taksistams ir namų šeimininkėms lengvai prognozuojamas reikalas |
|
| 2026-01-03 18:31 #861804 | |
|
Kartoju, desiu trumpalaikius banus, jei naudosit tema ilgoms diskusijoms, jeigu norit diskutuot, cituojat zinute toj temoj apie ka prognoze ir diskutuojat ten
|
|
|
|
2026-01-03 18:41 #861809
1
|
|
kergudu [2026-01-03 18:31]: Kartoju, desiu trumpalaikius banus, jei naudosit tema ilgoms diskusijoms, jeigu norit diskutuot, cituojat zinute toj temoj apie ka prognoze ir diskutuojat ten Da tu gal susikišk į subinę tą savo temą - nu neįdomi visai |
|
2026-01-03 19:11 #861827
1
|
|
|
kergudu [2026-01-03 17:42]: jo, biski per daug pastebejimu, per mazai prognoziu, teikit ir politines prognozes INTRIGANTE, Tau dar truksta politikos? Dar nori “pasipjauti” ir kitus “supjudyti”??? |
|
| 2026-01-04 19:32 #862008 | |
|
apie usa ir venesuela
bugaga [2026-01-04 19:18]:
tokios sąlygos , kad tai neįmanomą . todėl bus kažkoks laiko tarpas be strateginio planavimo. paskui , kai jau supras, kad prie to reikia grįžti neleis kitos/ekonominės aplinkybės ir tik vėliau grįšime prie tokio instrumento. jei kas, mes dabar skrendančiame lėktuve , kuris nežino kur skrendą . pagrindinis tikslas nutupdyti lėktuvą, o ekipažas kol kas rūpinasi tik kad nebūtų turbulencijos,-tokia analogija. |
|
2026-01-06 11:14 #862281
2
|
|
|
tai , kas pacituota viršuje , tai ne apie jav ir venesuelą . tai apie bangas sociume
dabar iš serijos "linksmosios prognozės" 1923m žemės drebėjimas kamčiatkoje 1924m mirė leninas 1952m žemės drebėjimas kamčiatkoje 1953m mirė stalinas 2006m žemės drebėjimas kamčiatkoje 2007m.... |
|
|
|
2026-01-06 16:57 #862353 |
|
o zeme Kamciatkoje nedreba kasmet po kelis kart?
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|






2

