| Autorius | Žinutė |
| 2026-06-10 10:24 #882775 | |
|
Petras Kurmelis [2026-06-09 21:55]: Oligarchas [2026-06-09 20:33]: Iš kiaulicijos išmetė kiaualiciskiausius kiaualicininkus dabar radikaliausias kiaualicius galės dergti visus į kairę ir į dešinę. Eik pas tetą Ingridą paverk insikniaubęs jai in skreitą, gal palengvės. Pasiilgai tetos Ingridos, kuri moka gerai loderiams į užpakalį įkirpti? „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|
|
|
2026-06-10 10:39 #882780 |
|
Oligarchas [2026-06-10 10:21]: Galima dar vardinti.. buvo pasiekta kritinė riba. Puti miglą, iš serijos "viena boba pasakė". VSD nedavė dėl Žemaitaičio nusišnekėjimo apie kordinačių davimą puolantiems, iš principo turėjo taip pasielgti. Toliau visokios neįrodytos pasakos ir "pagaliukai". |
Apklausa:
Kodėl nesiseka socbebrams su dešriniais dirbti vyriausybėje? (60)
Kodėl nesiseka socbebrams su dešriniais dirbti vyriausybėje? (60)Jūs jau balsavote, apklausa pasibaigusi arba esate neregistruotas vartotojas.
Norėdami rašyti forume, turite užsiregistruoti, o jei jau registravotės- prisijungti.

