| Autorius | Žinutė |
|
|
2025-09-26 11:41 #847923 |
|
Pirmojo pusmečio veikla svelniai tariant "silpna". Kada rinkos lyderės augino apyvartas po dvidešimt ir daugiau procentų, pačios mažiausios apyvartos kilimas nesiekė ir septynių. Nėra apyvartos, nėra pelno. Galima dar "optimistiškai optimizuotis", tai nėra tas kelias kuris garantuoja rezultatus akcininkams.
|
|
| 2025-10-07 12:46 #849068 | |
|
Kaina vis dar stebėtinai laikosi, lyg rezultatai nebūtų suprastėja, matyt sunku paleist tiem kas už 1.69-1.7 pirko, bet kitas ketvirtis irgi stebuklų neparodys.
|
|
|
|
2025-10-07 13:15 #849074
1
|
|
Kažkas turėjo planą pigiai užsipirkti.. nepaėjo
Turiu ir aš šiek tiek kaip tik po 1,7 užsipirkęs... neparduodu, nes labai jau geri jų produktai ir parduotuvė firminė man už namo kampo, tai pastoviai dvaro viską perku ir apyvartą keliu savo įmonės Pieno žvaigždės; Apranga, Artea
|
|
2025-10-07 16:41 #849127
1
|
|
|
Pieno Zvaigzdes idomi imone. Moka gerus divus. Turiu akciju senokai nusipirkus ir tikrai nezadu parduoti, atvirksciai - jei kas numustu kaina dar pasipildyciau. Tie ju rezai nera "pasaku svajone" investuojantiems, bet pelno visada uztenka sumoketi l.gerus divus. Beto, kaip Bavaras rase, tie kas ne pirmi metai stebi ir naudoja ypac ju produktus, tai ne tas prekes zenklas, kurio reikia ieskoti su ziburiu maisto prekiu parduotuvese. O kaip W.Buffett'avas sake, reikia pirkti tokias akcijas, kuriu imones gali suprasti ir ypac ka (ju produktus) pats vartoji/naudoji. Dar ir kiekviena diena ...
|
|
| 2025-10-07 18:03 #849138 | |
|
Tai visų skirtingos strategijos, jei pirkta ilgam tai viskas ok, tokie pasvyravimai tik progos pasipildyt. Divų tikrai gera istorija.
|
|
| 2025-10-13 13:06 #849823 | |
|
Stipriai kažkas išsipardavė, prie kokių 1.5 galima galvot apie pirkimą.
|
|
| 2025-10-20 17:14 #850676 | |
|
Kadangi pienininkų ciklas apsivertė, artimiausiu metu pirkt neapsimokės, gal po gerų metų, prieš eilinį ciklo apsivertimą.
|
|
| 2025-10-20 17:29 #850678 | |
|
sunku pasakyti, bet atrodo, kad institucinis ar keli nutare priduoti bent jau dali, o gal reikalingi pinigai ruosiantis 2 pakopos pinigu seifa pripildyti ir nutare parduoti. Kai apyvartos istoriskai nebuvo niekad aukstos, tai smarkiai musa kaina. Jei taip yra, tai gera proga uzsipirkti. Gal kas zino kokiu kitokiu naujienu ar pamastymu?
|
|
| 2025-10-20 17:46 #850681 | |
|
Jei čia išeina fondas, tai tik kritimo pradžia, nes tokiais kiekiais nesismulkintų įeiti.
|
|
|
|
2025-10-20 17:49 #850682 |
|
Kada Vašingtone paskelbė apie drastiškus muitus Pietryčių Azijos šalims vasario-kovo mėnesiais, jau buvo aišku, kad po pusmečio tiek pieno perdirbėjų, tiek ūkininkų laukia neramūs laikai. Kainos sumažėjo https://tradingeconomics.com/commodities
Ateitis tikrai bus audringa, nes kritus šio regiono perkamajai galiai, gyvensime ne taip jau linksmai. Sūrių gamintojams puikus laikas kaupti atsargas, o kada brandinami 24 arba net 36 mėnesius tai šių produktų gamintojams geras laikas kaupti atsargas, kurios virs pinigais po 3-4 metų. Deja sūriai nėra PZV "arkliukas". Yra dar vienas produktas tai pieno, grietinėlės ir išrūgų miltai, kurie gali būti saugomi ilgesnį laiką. Dėl korekcijos tai "ačiū" mūsų pensijinės sistemos reformatoriams. Geriau būtų padidinę sumą kurią galima atsiimti išeinant į pensiją, praktiškai sugriovė sistemą, o likusius paliko su indekso nuosmūkiu. Sausį manau bus dar įdomiau... P.S. "Patriotai" ragino vis daugiau investuoti Baltijos rinkose, kuo tai baigiasi po populistinių vyriausybės veiksmų matome dabar... |
|
2025-10-20 18:17 #850686
2
|
|
|
Ragna [2025-10-20 15:29]: sunku pasakyti, bet atrodo, kad institucinis ar keli nutare priduoti bent jau dali, o gal reikalingi pinigai ruosiantis 2 pakopos pinigu seifa pripildyti ir nutare parduoti. Kai apyvartos istoriskai nebuvo niekad aukstos, tai smarkiai musa kaina. Jei taip yra, tai gera proga uzsipirkti. Gal kas zino kokiu kitokiu naujienu ar pamastymu? jus rezus matet? |
|
| 2025-10-20 18:32 #850693 | |
|
Montego [2025-10-20 18:17]: jus rezus matet? Kuriuos? |
|
| 2025-10-20 20:01 #850701 | |
|
Ragna [2025-10-20 15:29]: sunku pasakyti, bet atrodo, kad institucinis ar keli nutare priduoti bent jau dali, o gal reikalingi pinigai ruosiantis 2 pakopos pinigu seifa pripildyti ir nutare parduoti. Kai apyvartos istoriskai nebuvo niekad aukstos, tai smarkiai musa kaina. Jei taip yra, tai gera proga uzsipirkti. Gal kas zino kokiu kitokiu naujienu ar pamastymu? Kritimas lauktas, gal kaip visada po ataskaitų stambesniem ilgiau užtruko priimti sprendimus, bet dabar jau panašu tik įsibėgėja trendas. Pirkt manau ir aš norėsiu, bet dabar reikia kantrybės. |
|
| 2025-10-20 20:04 #850702 | |
|
topl0305 [2025-10-20 16:32]: Montego [2025-10-20 18:17]: jus rezus matet? Kuriuos? pzv |
|
| 2025-10-20 20:08 #850703 | |
|
Jei vadovautis palaikymo/pasipriešinimo lygių teorija ant savaitinio grafiko pasižiūrėjus galima būtų tikėtis kritimo iki ~1.23
|
|
|
|
2025-10-30 14:19 #851946 |
|
dusina pzv žemyn ir žemyn... a ne per žiauriai jau?
Turiu simboliškai dėl skanių produktų, bet jei taip ir toliau tai sakyčiau laivas skęs kol atsimuš į 1,15-1,20 gylį Pieno žvaigždės; Apranga, Artea
|
|
| 2025-10-30 15:55 #851961 | |
|
Bavaras [2025-10-30 14:19]: dusina pzv žemyn ir žemyn... a ne per žiauriai jau? Turiu simboliškai dėl skanių produktų, bet jei taip ir toliau tai sakyčiau laivas skęs kol atsimuš į 1,15-1,20 gylį a ko čia pergyventi? Kai atsimuš į tą gylį, tada ir apsipirksime |
|
2025-10-30 17:05 #851986
1
|
|
|
Nu jo, ispardavimas vyksta nuo Spalio 13 d.Pagal apimtis sprendziant, tai vyksta fondu portfeliu perbalansavimas ir galbut ruosimasis pensijiniu pinigeliu (cash) uzsitikrinimas. Tai rizikos valdymo padarinys turetu buti. Aisku, tokiu fondu issipardavimas gali trukti ilgiau, nes jie i pozicijas ieidinejo ne siemet. Bet tikesimes, kad siandien buvo paskutine diena ir zemiau 1.325 nebe-kris. Bent jau kaina lendvai pakilo pries uzsidarant. Palaikymas nuo birzelio 25 praeitu metu 1.325 lygiui. Mano technine rodo Head&shoulders. Mes isbaiginejam si procesa ir jam pasibaigus galetumem matyti spartu atsigavima. Mat dabar mes esam arti 30% korekcijos lyginant su lygiu pries ismokant divus (1.895). Iseitu idealus metas ieiti i pozicija. PS: PZV portfelyje turiu ir krentant pildziausi.
|
|
| 2025-10-30 17:40 #851993 | |
|
Gražiai ant Renko grafiko piešia, taip žiūrint ir 1.25 realu atrodo.
|
|
| 2025-10-31 16:42 #852089 | |
|
Dabar ziurint i siandienos prekyba, manau jei pirmadieni pramusim 1.37, tuomet 1.32 buvo dugnas. Beto prekybos apimtys sumazejo (tai kalba apie isbaigta ispardavima) ir tereikia smulkiems uzuosti potenciala, tuomet galim pamatyti didesnes apyvartas nei siandiena ir augima. Idomu, ar cia "visi bus kvieciami i puota"
|
|


1