| Autorius | Žinutė |
| 2023-06-19 08:55 #754311 | |
|
Šitas bičas jaučiu irgi viršsvorio neturi, bet yra vienas bet
-------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
| 2023-06-19 09:55 #754317 | |
|
"Čia ne nuo alaus, o alui"
|
|
|
|
2023-06-19 11:19 #754321 |
|
artas [2023-06-18 20:15]: Aš turiu tokią keistą mintį, kad žmogus "apolonu" turi išlikti visą gyvenimą. Kažkada seniai mačiau kažkokį dokumentinį, kur senukas ~70 metų, plikom rankom (na su mečetės pagalbą pasidarydamas laiptukus) įlipa į palmę nusikapoti kokoso riešutus Galvoju šiandien, jei dėl kažkokios tai nelemtos priežasties skęstu vaikas ar kažkur įlipęs pakibtų medyje, tai vietoje to, kad gelbėtume - skambintume 112 Mano nuomone, būtent taip pasireiškia žalingas reklamos, socialinių tinklų, taip pat grožio bei jaunystės kulto poveikis. Maždaug bėgiok krosiuką, valgyk supermaistą iš SmartHerbs ar pan. ir bus čiki. Daug kas taip ir daro. O paskui paaiškėja, kad nu ne viskas ten čiki... 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2023-06-19 11:21 #754322 |
|
artas [2023-06-18 15:03]: topl0305 [2023-06-18 14:46]: Kas nutinka, kai atsargų neturi? Nieko nenutinka, paprasčiausiai nesergi širdies ligoms ir nereikia operuotis. topl0305 [2023-06-18 14:46]: Kalbant apie vaisių dietą, tai vaisiuose nėra pakankamai maistinių medžiagų, kad patenkinti visus energetinius žmogaus poreikius. Tiesiog tiek nesuvalgysi Būtent dėl to ant vaisių dietos ir nesustorėsi. Bet energijos tai tikrai turėsi į valias, tiesiog masė neaugs Štai pavyzdys. To ką parašiau aukščiau. 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
| 2023-06-19 11:27 #754323 | |
|
Petras Kurmelis [2023-06-19 11:19]: Mano nuomone, būtent taip pasireiškia žalingas reklamos, socialinių tinklų, taip pat grožio bei jaunystės kulto poveikis. Maždaug bėgiok krosiuką, valgyk supermaistą iš SmartHerbs ar pan. ir bus čiki. Daug kas taip ir daro. O paskui paaiškėja, kad nu ne viskas ten čiki... Suprantu, tikras intelektualas turi turėti pūziką -------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
| 2023-06-19 11:31 #754324 | |
|
Artui patiks, bet spėju jau žiūrėjo
Žolė ta pati, žmonės tie patys, svetimo turto troškimas tas pats.
|
|
2023-06-19 11:36 #754325
1
|
|
|
Gerai, tiesa sakant bandžiau žaliavalgystę - bet kai praradau 10+ kg svorio - mečiau. Eksperimentas užtruko kelis mėn.
Žmogus žaliavalgiaudamas ištempia maks 7 metus, po to prasideda problemos. Per tuos 7 metus iš žmogaus lieka skeletas. Todėl ir sakau, jei nori numesti nereikalingus kg - vaisių dieta kaip tik Šitas bičas matyt dar tik atrado. Tai pradžioje savijauta tikrai puiki, bet po kelių metų jo tarp žaliavalgių neberasi. Garantuoju. -------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
| 2023-06-19 11:51 #754327 | |
|
Įtrauktų į savo racioną silkės ir sūrio, būtų beveik idealu. Mano patirtis 7d. badavimo, geriant vandenį. Pojūčiai - pašviesėjo akys, lengvumo pojūtis, spėju prasivalo kraujagyslės, šiek tiek pasilpsta raumenys. Buvau susižavėjęs Polio Brego mokymu. Vėliau dar kažkoks japonas gavo Nobelį už autofagiją - reiškinys, kai badaujant organizmas suvirškina pasenusiais ląsteles.
Žolė ta pati, žmonės tie patys, svetimo turto troškimas tas pats.
|
|
| 2023-06-19 11:57 #754329 | |
|
Kad jau pradėjai tą temą. Tai aš irgi bandžiau badavimo kursą - tik jis buvo sudarytas iš:
1 Savaitė vaisiai+daržovės 2 savaitė vaisiai+sultys 3 savaitė badavimas 4 savaitė badavimas 5 savaitė vaisiai+sultys 6 Savaitė vaisiai+daržovės Tai pirmos 2 savaitės buvo easy. Prasidėjus 3 savaitei ištempiau 2 dienas, vos kojas pavilkau. Tuom ir baigiau Po to supratau, kad pirmas 2 savaites aš irigi badavau, nes svoris krito drastiškai -------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
| 2023-06-19 12:01 #754330 | |
|
"vos kojas pavilkau"
Taip ir turi būti. Tikrasis rezultatas ilgalaikis - kai viskas atsistato. Žolė ta pati, žmonės tie patys, svetimo turto troškimas tas pats.
|
|
| 2023-06-19 12:04 #754331 | |
|
Matai, aš anksčiau bandęs savaitinį badavimą. Pavadinkim tradicinį - kaip tu minėjai. Tai energijos turėdavau visą laiką, galėdavau net sportuot. Bet tada aš vos iš lovos pasikeldavau - taip tikrai neturi būti. Problema matyt buvo tame, kad aš prieš badavimą neturėjau viršsvorio, tai per tas 2 savaites tiesig baigėsi elementai. Fiziškai
-------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
2023-06-19 12:14 #754332
1
|
|
|
Įkišiu savo trigrašį. Kas man veikia, taip sakant, iš daugiametės praktikos. Gal ką prisitaikysit.
"Palaikyti svorį", kad ir ką tai reikštų, dominuojant sėdimo darbo režimui pakanka vaikščioti. Kaip sakė Nyčė, bet kurias iškilusas idėjas pradėti detaliau nagrinėti verta tik tuomet, jei tokios pradžioje buvo apsvarstytos ilgo rytinio pasivaikščiojimo metu. "Ilgo" tai čia nemažiau 2h. Taip kad nauda dvejopa. Fiziologinė ir neuropsichologinė. Neturint 2h ryte tenka rinktis iš alternatyvų, žalos/naudos eiliškumu - plaukti, minti dviratį, bėgti. Mitybą kiekvienas savaip susistyguoja prisiderindamas prie individualaus organizmo. Asmeniškai pusryčius praleidžiu. Išskyrus periodus kai kurnors keliauju, dažniausiai tai susiję su žygiais. Tai sudaro 1-2 savaitės į pusmetį. Mityba 5x dienoje, laikotarpiu kai gelžgalius kilnoju. Tai dažniausiai būna ketvirtis periode Ruduo-Žiema, tad sudera ir su sezonišku anglių-gyvulinių baltymų dominavimu racione. Visas likęs laikas - 2x dienoje sukuriant bent 16 valandų nevalgymo langą. O kokia tai konstrukcija iš tikro ne taip ir svarbu, kas yra svarbu, tai kuo daugiau šviežio ir mažiau perdirbto. Fwiw, man patinka sezoniškai, ruduo-žiema, daugiau gyvulinės kilmės, kai šilta, norisi daugiau lengvesnio, augalinės, jūrinės ir pan. Bet čia jau kaip kam. Ir kaip ir tradinge, itin svarbu disciplina. Kūnas ir protas jums padėkos. |
|
| 2023-06-19 12:24 #754334 | |
|
Jo, vaikščiojimai yra labai gerai sudėlioti "mintims į lentynas".
Vietoj gelžgalių kilnojimo pasiūlysiu skersinį ir -------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
| 2023-06-19 12:52 #754340 | |
|
Pasiūlymai geri. Dėl gelžgalių, tai raumeninės masės paauginimui. Nes pats audinys teikia daug privalumų vyrams, tiek metabolinių, hormoninių ir žinoma estetinių ne paskutinėje vietoje. Taip kad, tam tikras hipertrofinės apkrovos lygis raumenynui reikalingas. Ir savijautą gerina, endorfinų paduoda...
|
|
| 2023-06-19 13:03 #754341 | |
|
Pilnai sutinku, ir reikalingos ne tik aerobinės, o ir anaerobinės apkrovos. Raumuo nenaudojamas - atrofuoja.
-------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
|
|
2023-09-04 15:24 #760592 |
|
Vienas blogeris sugretino du faktus ir pateikė iš koto verčiančią evoliucionistinę išvadą. Visi žino, kad pastaruoju metu žmonių skaičius didėja, tuo tarpu kai kurios gyvūnų rūšys nyksta.
Jo nuomone, tai yra gerai, nes Žemėje mažėja kvailos biomasės kiekis, o protingos biomasės kiekis didėja. O ką manote jūs? 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
|
|
2023-09-04 15:43 #760603
1
|
|
Petras Kurmelis [2023-09-04 15:24]: Vienas blogeris sugretino du faktus ir pateikė iš koto verčiančią evoliucionistinę išvadą. Visi žino, kad pastaruoju metu žmonių skaičius didėja, tuo tarpu kai kurios gyvūnų rūšys nyksta. Jo nuomone, tai yra gerai, nes Žemėje mažėja kvailos biomasės kiekis, o protingos biomasės kiekis didėja. O ką manote jūs? Pralinksminai, bet panašu kad protingos biomasės kiekis pradeda mažėti. Jei tokios išvados kažkam normalios. |
|
|
|
2023-09-04 17:31 #760637 |
|
Gamtinėse ekosistemose rūšių įvairovės gausa dažniausia yra pozityvus reiškinys, leidžiantis ekosistemoms sveikai savireguliuotis ir išlikti gerai funkcionuojančiomis ateityje.
Biomasės protingumo lygis nėra lemiamas veiksnys ekosistemos natūraliam subalansuotumui. O, kalbant apie kažkokį įsivaizduojamą bendrą Žemės planetos biomasės protingėjimą, tai gal neužtenka skaičiuoti vien procentinio santykio pokyčio tarp "protingos žmonijos" ir "kvailos nežmonijos"... Viskas yra kur kas sudėtingiau. Nėra lengva išanalizuoti, kaip būtų vykusi kitų rūšių evoliucija (visuotinio protingėjimo prasme), jei žmonijos nebūtų visai, ar žmonija iki šiol nebūtų išlipusi iš akmens amžiaus išsivystymo lygio, ar nebūtų įžengusi į eksponentinį augimą po pramoninės, skaitmeninės revoliucijų. Niekas nežino, kiek tūkstančių kartų ir kuriais momentais, dėl tiesioginio, ar ne tiesioginio žmonijos įtakojimo buvo nutrauktos protingėjimo linkme progresavusios perspektyvios evoliucinės atšakos. Reikėtų manyti, kad "neprotingos rūšys" galėjo ir sparčiau protingėti, priverstos prisitaikyti ir išgyventi "protingos žmonijos" kaimynystėje, perdarytoje aplinkoje. O gal ir atvirkščiai, jos buvo žmonių nudominuotos iki priimtino, parankaus, neišsišokančio protingumo lygio. Taip, kad, nėra tiesioginio atsakymo, kiek Žemės biomasė paprotingėjo žmonijos gausėjimo dėka. Tai jau tikimybių teorijos sritis su beveik begalybe kintamų ir vienas kitą įtakojančių veiksnių. |
|
| 2023-09-04 18:02 #760640 | |
|
Petras Kurmelis [2023-09-04 15:24]: Vienas blogeris sugretino du faktus ir pateikė iš koto verčiančią evoliucionistinę išvadą. Visi žino, kad pastaruoju metu žmonių skaičius didėja, tuo tarpu kai kurios gyvūnų rūšys nyksta. Jo nuomone, tai yra gerai, nes Žemėje mažėja kvailos biomasės kiekis, o protingos biomasės kiekis didėja. O ką manote jūs? O kaip atskirti "protingą" nuo "neprotingo" ? -------------
BTC, AGLD, MANA, LPT |
|
|
|
2023-09-04 18:06 #760641 |
|
Žmogus yra protingas, o gyviai - ne. Įskaitant nykstančius.
1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|




1