| Autorius | Žinutė |
|
|
2025-10-09 10:43 #849398
3
|
|
Wave 1 Top turi buti kazkur 0.88-0.89 Zonoje, based on the guidline kad breakoutas is Ending Diagonal paprastai pasiekia jo pradzia, kuri yra 0.88.
Kolkas neaisku kaip struktura susidelios, bet susiformavus 5 bangoms, Wave 1 bus complete. Siuo metu eina wave (iii), stipriausia faze, didziausias prieaugis. HOLD |
|
| 2025-10-09 12:47 #849409 | |
|
GX [2025-10-09 10:16]: CAPRI [2025-10-09 09:59]: Iki 10.17 d. AB „Artea“ bankas vykdo viešą UAB Urbo bankas 5 000 000 EUR vertės, 10 metų trukmės, 7% metinio pajamingumo subordinuotųjų obligacijų platinimą Baltijos šalyse. Kol Urbo vargsta su 5 mln. , Artea pasiskolino 300 mln. su 3.7 proc. Capri, ir rūšys skiriasi ir mastai ne tie. Vieni kitais metais planuojasi virš 90lemų uždirbt. Kiti 7 lemus ištemt. Galėjo nusipirkt - 30 mln. pagailėjo, dabar reikėtų dvigubai tiek. Geriau būtų nei INVL pensijos.... |
|
2025-10-09 13:11 #849416
1
|
|
|
Šaudot šampanus, o po 0,833 stovi SWBT paslėptas, kad tik neduotų po 0,82 dar šiandien..
Edit: Greit baigės, matyt biednas užsuko. |
|
2025-10-09 13:16 #849417
1
|
|
|
Nu kiek ten stovės tų paslėptų, nu liamas na pusantro, nupirksim vardan euro per kalėdas
O realiai mano spėjimas pasitvirtino, kad paprašė bent kelias dienas nesišvaistyti duot bent kiek pakelti galvą iš apkasų ir va turėjom džiaugsmo pora dienelių, nu matysim gal klystu |
|
| 2025-10-09 13:19 #849419 | |
|
smalsus.godzilla [2025-10-09 13:11]: Šaudot šampanus, o po 0,833 stovi SWBT paslėptas, kad tik neduotų po 0,82 dar šiandien.. Tai r klausimas ar atpirkinėt ar palaukt..? |
|
| 2025-10-09 13:27 #849420 | |
|
Tomassp [2025-10-09 13:19]: smalsus.godzilla [2025-10-09 13:11]: Šaudot šampanus, o po 0,833 stovi SWBT paslėptas, kad tik neduotų po 0,82 dar šiandien.. Tai r klausimas ar atpirkinėt ar palaukt..? ne tas čia SWBT, anas riebiais pirštais po 0,8 grūdo. |
|
| 2025-10-09 13:28 #849421 | |
|
Jei čia parduoda Norvegų naftos fondas, kaip kad pardavinėjo LHV, tai jis birželio pabaigoje turėjo 9 mln. akcijų, nuo rugsėjo per SWBT išėjo maždaug 3 mln. akcijų. Žinoma, nebūtinai visada išparduodama iki nulio, gal tiesiog vienų akcijų daperka, kitų pasimažina, kad bendra suma Baltijos regione būtų ta pati.
|
|
| 2025-10-09 13:32 #849424 | |
|
kažkaip logika keista: parsiduoti prieš supirkimą. Nebent jie net naujienų neskaito...
|
|
| 2025-10-09 13:34 #849426 | |
|
ne ne apsirikau čia turbūt ne tas galim pirkti, rekomenduoju
|
|
2025-10-09 13:35 #849427
1
|
|
|
Prosas [2025-10-09 13:34]: ne ne apsirikau čia turbūt ne tas galim pirkti, rekomenduoju |
|
2025-10-09 14:26 #849438
1
|
|
|
CAPRI [2025-10-09 13:32]: kažkaip logika keista: parsiduoti prieš supirkimą. Nebent jie net naujienų neskaito... Kažką pan. ir rašiau prieš buybacką. Čia viena iš neįmenamų rinkos mįslių. Kodėl žmonės parduoda po 0.8, kad po to, po 0.825 atpirktų. O po to parduoda po 0.83, kad paimtų po 0.84. |
|
| 2025-10-09 14:43 #849442 | |
|
GX [2025-10-09 14:26]: CAPRI [2025-10-09 13:32]: kažkaip logika keista: parsiduoti prieš supirkimą. Nebent jie net naujienų neskaito... Kažką pan. ir rašiau prieš buybacką. Čia viena iš neįmenamų rinkos mįslių. Kodėl žmonės parduoda po 0.8, kad po to, po 0.825 atpirktų. O po to parduoda po 0.83, kad paimtų po 0.84. Niu blyn GX ! TIK iš Tavęs tikėjau, kad taip subtiliai moki Prosą ir jo gerbėjus Roe tiederius reziumuoti !!! Pagarba ir + Tau ! |
|
2025-10-09 15:29 #849448
1
|
|
|
Man tai atrodo ,kad trestininkai gavo savo saibas ir dabar jiesko kur jas sumerkt , na o ,kad Arte a geriausias varinatas tai net ir mr Florida ta patvirtintu, gal net gi ir jau uzsipirko 🤣✌️
|
|
2025-10-09 16:01 #849452
1
|
|
|
juokas juokais, bet rimtai PTR lėšas pelningai panaudoti pavyko SAB užsiperkant ~0.8. Kažkaip paskutiniu metu visai nuskilo, EGR išpirkimas, PTR išpirkimas, dabar va SAB pakilimas (šiandien po 0.835-0.844 dalį pridaviau)
|
|
|
|
2025-10-09 16:06 #849453 |
|
dalis pinigų judėjo daliux nurodytu keliu... dar sudalyvavau RKB ...jau vėl turiu grynų....reikia naujo išpirkimo...
|
|
| 2025-10-09 16:07 #849454 | |
|
Pritariu superiniai metai.. Ir SAB šiandien dave ratukų pasukt, nors bendras kiekis vel pamazejo ..Bet gerai judam
|
|
| 2025-10-09 16:20 #849455 | |
|
Čia Roe tema, jeigu ką, o ne rinkos operacijos
Bent dabar ROE tiederiai, kai kurie su Prosu aiškus |
|
2025-10-09 17:54 #849462
4
|
|
|
GX [2025-10-09 14:26]: CAPRI [2025-10-09 13:32]: kažkaip logika keista: parsiduoti prieš supirkimą. Nebent jie net naujienų neskaito... Kažką pan. ir rašiau prieš buybacką. Čia viena iš neįmenamų rinkos mįslių. Kodėl žmonės parduoda po 0.8, kad po to, po 0.825 atpirktų. O po to parduoda po 0.83, kad paimtų po 0.84. Žmonės yra iracionalios būtybės. Taip jau yra, tiesiog. O kai didelis vėjas pučia, ir kalakutai skraido. Nupirkęs po 0,79, pardavęs po 0,815, tada vėl nupirkės po 0,84 ir besitikintis parduoti dar aukščiau, jautiesi kaip investavimo korifėjus. Bet tik kol pučia didelis vėjas, jam nurimus, kalakutai tėškiasi į žemę. Čia aš apie tai, kad bulių rinkoje ne spekuliavimas ir bangelių gaudymas, o buy-and-hold veikia daug geriau. |
|
|
|
2025-10-10 03:03 #849513
1
|
|
GX [2025-10-09 14:26]: Sios misles jau seniai yra ivardintos. Tie kurie taip daro tiesiog galvoja kad naujienos ir ekonomika varineja kainas, todel spaudineja mygtukus po kiekvienos antrastes ar rezultato, tikedamiesi kas ju manymu turi buti PO TO. ir nors niekada nebuna taip kaip jie galvoja, jie vistiek ir toliau taip daro, nes tai ju manymu yra vienintelis paaiskinimas kodel kaina juda vienaip ar kitaip.Kažką pan. ir rašiau prieš buybacką. Čia viena iš neįmenamų rinkos mįslių. Kodėl žmonės parduoda po 0.8, kad po to, po 0.825 atpirktų. Jie completely dismisina masiu psichologija, kuri ir yra pagrindine kainu judejimo priezastis. O psihologija juda tam tikrais paternais, kurie gali buti prognozuojami. Ypac tas taikoma siu dienu rinkoms, kur viskas yra out of the bag ir bet kokia naujiena prieinama kiekvienam. Kas reiskia kad ju svoris ir itaka rinkoms stipriai sumazejes. |
|
| 2025-10-10 17:15 #849613 | |
|
rimtas [2025-10-09 10:43]: Wave 1 Top turi buti kazkur 0.88-0.89 Zonoje, based on the guidline kad breakoutas is Ending Diagonal paprastai pasiekia jo pradzia, kuri yra 0.88. Kolkas neaisku kaip struktura susidelios, bet susiformavus 5 bangoms, Wave 1 bus complete. Siuo metu eina wave (iii), stipriausia faze, didziausias prieaugis. HOLD arba cia dar gali buti channel nuo liepos 1d, dabar testuojantis virsutini rezi. Kadangi RSI rodo, kaip overbought, galima korekcija (price action) i pietus, siekiantis nusileisti iki 0.778. Toks judesys butu pildantis po Sausio-Balandzio trikampio proverzi zemyn trajektorija. Bet kuriuo atveju, idomu, kokia bus ateinanti savaite, kuria linkme Artea akcija judes. Kadangi, buyback'as 6-24 Spalio, tai didziausia tikimybe butu matyti tavo scenariju, besipleciant Ellioto bangas siam laikotarpiui. Bet imetu sita minti tik tam, kad "i ta pati vandeni du kartus nebrisime". Pirmadieni bankas paskelbs kiek ir uz kokia vidutine kaina supirko akciju. Manau yra instituciniu, kurie noretu uzfiksuoti pelna, palautkti atsitraukimo zemyn, atpirkti ir dar karta uzdirbti. Investuojanciu reakcija nulems, kur gi kaina judes. |
|


3 
