| Autorius | Žinutė |
|
|
2025-11-27 08:47 #855688 |
|
Visi sie bulishki reads tik confirmina kad esam long term bull markete ir kaip tik dabar iesim i stipriausia jos faze nuo pat 2009. Base kanalo kirtimas visada indikuoja kad wave 3 is accelerating. Veliau tas kanalas duos supporta 4 toms bangoms, kuriu bus apstu link 2030
|
|
| 2025-11-27 10:12 #855694 | |
|
Išlipimas iš kanalo labiau išimtis nei taisyklė. Nestatyčiau pirmu numeriu.
More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2025-11-27 10:48 #855699 |
|
Beveik Visos trecios bangos visuose intervaluose islipa is 1-2,1-2 kanalu. Paimk bet kokia istorine banga bet kokiam intervale, ant bet kokio instrumento. Virs 90%. Duoda confirmation kad Impulsas eina, nes kanale sedincios bangos paprastai buna korekcijos. Retas atvejis kai trecios bangos gula ant sono, net neturiu tokio pavyzdzio.
|
|
|
|
2025-11-27 11:45 #855711 |
|
Faktiskai kitais metais turetumem pamatyt ta breakouta ir formuosis naujas kanalas einantis auksciau Base kanalo. Zmones sakys rinka eina parabolic ir tai yra burbulas ir nieks nepirks, sedes sone arba shortins. Bet uztenka switch i Log skale ir visi paraboloidai isnyksta ir gaunam tvarkinga judejima.
|
|
| 2025-11-27 11:48 #855713 | |
|
Na DJIA kol kas respectina kanalą. Ir dar matau, kad mėgsta ciklus. Dabartinis turėtų nešti iki 2027 pradžios.
More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2025-11-27 11:51 #855714 |
|
Kaip matai bangos tavo grafike visos persidengiancios, dar nematom 3cios bangos.
Pagyvensim pamatysim, bet as nusiteikes long ir ilgam. Buy the dip. Ekonomines situacijos visam pasaulyje gan prastos, pilna problemu kur nesidairytum-pati geriausia indikacija treciai bangai, yra vietos kur improvint viska. Kai topins tai bus tik rozes ir tulpes visur ir taikos balandziai skraidys. |
|
|
|
2025-11-27 15:03 #855726 |
|
|
2025-11-27 21:00 #855741 |
| 2025-11-27 21:08 #855742 | |
|
Paėmiau nedaug (5k EUR) Kukoin 11,69.
Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2025-11-28 05:47 #855764
1
|
|
Ir kur jus randat tuos visus kukoinus? Neitiketina kiek siandien yra visko prigeneruota kad issiurbt pinigus is sistemos
|
|
|
|
2025-12-04 02:21 #856827 |
|
Emerging markets turi tris bullish koreliacijas-Elioto baigta tribange, kaina spaudzia korekcinio kanalo virsu ir bullish fraktalas. Turetu buti breakoutas greitu metu. Emerging markets tai daugiausiai China, Taiwan, India, South Korea. Visu grafikai yra medium term bullish.
|
|
|
|
2025-12-04 07:03 #856829 |
|
2 rimtas
Ar TA bulių rinkoje kada nors rodo, kad prasidės meškų? Arba atvirkšičiai? |
|
| 2025-12-04 11:59 #856860 | |
|
Gal bandėt kas? Įveikus challenge už gan nedidelį fee (už 10k portfelį - 89 eur, už 100k portfelį - 540 eur), po to galima prekiauti tuos portfelius su 80/20 pelno split'u.
https://ftmo.com/ More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2025-12-04 12:28 #856864 |
|
xgx [2025-12-04 07:03]: 2 rimtas Ar TA bulių rinkoje kada nors rodo, kad prasidės meškų? Arba atvirkšičiai? Viskas buna tas pats, t.y tas kas rodo i bull trenda po korekcijos lygiai taip pat veikia bear trende po up korekcijos. Esme yra pattern recognition kai dirbi su grafikais. Ziuri koreliacijas ir taikai ta fakta kad zmoniu elgsena niekada nesikeicia. |
|
|
|
2025-12-04 12:35 #856868 |
|
Vėjas12 [2025-12-04 11:59]: Gal bandėt kas? Įveikus challenge už gan nedidelį fee (už 10k portfelį - 89 eur, už 100k portfelį - 540 eur), po to galima prekiauti tuos portfelius su 80/20 pelno split'u. https://ftmo.com/ Nezinau kaip jus bet man tai ranka nekiltu pervesti 10K ar tuo labiau 100K kazkokiai tai po lietaus isdygusiai kontorai. Ka darysi jei atsisakys grazint, kam skusies? |
|
| 2025-12-04 12:42 #856870 | |
|
rimtas [2025-12-04 12:35]: Vėjas12 [2025-12-04 11:59]: Gal bandėt kas? Įveikus challenge už gan nedidelį fee (už 10k portfelį - 89 eur, už 100k portfelį - 540 eur), po to galima prekiauti tuos portfelius su 80/20 pelno split'u. https://ftmo.com/ Nezinau kaip jus bet man tai ranka nekiltu pervesti 10K ar tuo labiau 100K kazkokiai tai po lietaus isdygusiai kontorai. Ka darysi jei atsisakys grazint, kam skusies? Ne ne, visai ne taip ten. Tu sumoki tarkim 540 eur, kad gautum 100k demo portfelį treidinimui. Įveikęs iššūkio sąlygas, tu tada treidini tą sąskaitą jau su 80/20 pelno splitu. Iššūkio sąlygos 2 etapų: 1 etapas - profit target +10%, max loss 10%, max daily loss 5%, min 4 dienos (max terminas netaikomas). 2 etapas (verification) - viskas tas pats, tik profit target +5%. Panašiai kaip opcionas, nusiperki bilietuką (kaštai fiksuoti) ir bandai laimę Šiaip gan įdomus verslo modelis. Įvertinus, kad 70-80% sąskaitų retail'as sudegina, tai ta prop įmonė iš to gauna stabilias pajamas. O tiems treideriams, kurie įrodo skills'us ir sėkmingai treidina, galimai gauna prekiauti tos prop įmonės nuosavo kapitalo dalį, iš ko įmonė gauna kitą pajamų šaltinį. Ir ne viena yra tokia prop įmonė, kuri tuo užsiima. Šiaip sakyčiau pro treideriui, kurio geras MM ir neturi kapitalo, tai čia auksinė galimybė. Investavimo žaidimas kitam lygy rimtas, ta įmonė veikia nuo 2015.. Ir šiemet jie įsigijo OANDA. Sunku būtų pavadinti po lietaus išdygusia kontora.. More money makes more of who you are.
|
|
| 2025-12-04 12:45 #856872 | |
|
Jei nori išlošti loterijoje... sukurk loteriją.
|
|
|
|
2025-12-04 13:04 #856879 |
|
kaip teisingai pastebejo rimtas, patyre traderiai tokiais scamais nesusigundys. Tik pradedantieji, arba visiskai negalvojantys. Kita, senai zinoma medalio puse, kad pradejus pastoviai uzdirbt tokiose kontorose iprasta ivairiais isikisimais smukdyt pliusan einancias saskaitas.
"I am not young enough to know everything."
- Oscar Wilde PS autams profesines paslaugas teikiu skubiai ir nemokamai. |
|
|
|
2025-12-04 13:06 #856881
1
|
|
Vėjas12 [2025-12-04 12:42]: <...> Šiaip sakyčiau pro treideriui, kurio geras MM ir neturi kapitalo, tai čia auksinė galimybė. Investavimo žaidimas kitam lygy Ar kartais cia ne oksimoronas? Atseit, esi super duper trader'is, bet neturi kapeiku pradiniam kapitalui? Ar tu esi geras trader'is, nes jau pratradinai savo kapitala ir sau pasizadejai, kad never again? |
|
| 2025-12-04 13:14 #856886 | |
|
Taip, netinkamai įvardinau, kad skirta "pro treideriams". Nes jei "pro", tai preziumuojam, kad tai jau raumenis ir kapitalą užsiauginęs treideris. Labiau skirta tiems, kas pažaidė ir su demo, ir su nedidelėm realiom sąskaitom, ir kai fiksuoja nedidelį, bet stabilų pliusą be didesnių drawdown'ų.
More money makes more of who you are.
|
|



1
