Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :6799
Vietovė :Kaunas
Paskelbta :2017-01-16
Vardas :UAB
Kontaktai :865052026
martynas.zv@gmail.com
Peržiūrų :415
ID :396
Vartotojas :martis4566 pm
Parduoda / Prekyba

Parduodama pelninga, populiari, žinomu vardu el.parduotuvė.

Pasiūlymas norintiems nuosavo verslo ar tiesiog populiarinti esamą savo verslą. Bėgant metams juntamas el. prekybos augimas. Daugelis klientų mieliau renkasi apsipirkimą el. parduotuvėje, kai nereikia kelti kojos iš namų, vaikščioti ieškant tinkamo rūbo, aksesuaro ar kitos prekės. Ir šis apsipirkimo būdas nuolat populiarėja. Tai vienas paprasčiausių ir didelių investicijų nereikalaujantis verslas. Projektas pilnai sutvarkytas, įsibėgėjęs, tereikia sėsti ir DIRBTI. UAB parduoda populiarių drabužių el. parduotuvę su 5000 siūlomų drabužių, bei su galimybe plėsti asortimentą galanterijos ar avalynės prekėmis. Taip pat yra galimybė parduoti kartu su UAB ( PVM mokėtoja ) įmone. Parduodama APIE 7 metus veikianti ir 2 paskutinius metus pilnai mūsų administruojanti moteriškų, vyriškų ir vaikiškų drabužių el. parduotuvė. 2016 metais parduotuvės apyvarta buvo beveik 17000 eur. Ir tai nededant daug pastangų ir minimaliai investuojant į reklamą. Parduotuvė jau turi pastovius ir grįžtančius klientus. Įdėjus daugiau pastangų ir investicijų į reklamą, tai puiki ir lengva galimybė turėti savo sėkmingą verslą. Projektas nereikalauja didelių investicijų, samdytis darbuotojų ar nuomotis biurą, viską gali atlikinėti vienas žmogus, kad ir namuose.
Taigi kas įeina į projekto kainą:
Lengvai įsimenamas, populiarus, žinomas domeno pavadinimas tinkantis ir turintiems drabužių parduotuves.
Lengvai perprantama ir nesudėtinga administravimo sistema.
El. prekybai pritaikyta SEO sistema. Integruoti SEO moduliai. Be piniginių investicijų į SEO, populiariausiu raktažodžiu parduotuvė metama pirmose GOOGLE puslapiuose.
AdWords paskyra.
GOOGLE Analytics paskyra.
Integruota „Paysera“ mokėjimo sistema ( atsiskaitymas tiesiogiai per savo banką ).
Bankiniai apmokėjimai, bei kitos galimos apmokėjimo sąlygos.
PDF tiesioginis sąskaitų, važtaraščių spausdinimas.
Tūkstančiai suvestų prekių su aprašymais, bei kiekvieno modelio dydžių lentelėmis ( tai išskirtinis parduotuvės arkliukas, nes kitose el.parduotuvėse pateikiamos bendros išmatavimų lentelės, mes pateikėme tiksliam rūbui tinkamą lentelę, dėl ko klientas rinkdamasis prekę gali tiksliau atitaikyti dydį, dėl ko sumažėja grąžinimų skaičius).
El. pašto dėžutė info@.lt
Jeigu bus noro ir telefono nr., kuris naudojamas tik klientų aptarnavimui.
Patikimų tiekėjų sąrašas su kuriais bendradarbiaujame nuo projekto paleidimo pradžios. Ir yra sudarytos sąlygos sąskaitas apmokėti po prekių išsiuntimo, nelaukiant apmokėjimo. Prisijungimai prie tiekėjų sistemos, savikainos ir kita informacija reikalinga vedant prekę į el.parduotuvę.
Sutartis su OMNIVA ir konkurencingos siuntinių siuntimo kainos.
Sutartis su Lietuvos Paštu.
Sandėlio prekės ( kurių vertė apie 1000Eur.)
Facebook paskyra su 13000 sekėjų.
Google+ paskyra.
Blogas su straipsniai bei su galimybe rašyti naujus straipsnius.
Duomenų bazė su 40000 klientų.
UAB ( PVM mokėtoja ) įmonė, be įsiskolinimų ir kitokių blogybių.

Bei daugybę kitų pliusų, apie kuriuos daugiau papasakosime rimtam pirkėjui.

Šiuo metu el. parduotuvė pilnai veikia ir generuoja užsakymus, tad rimtai susidomėjusiems atskleisime domeno pavadinimą ir kitą norimą informaciją.

Projektas parduodamas, dėl laiko stokos. Nes buvo pradėtas, kaip papildomas verslas. Bet norint gerai uždirbti reikia investuoti daugiau laiko ir pastangų.


Prikabintos bylos
 
Dar nėra komentarų