Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :1000
Vietovė :Kaunas
Paskelbta :2017-03-09
Vardas :Marius
Kontaktai :861760777
marius.kizelevicius@gmail.com
Peržiūrų :556
ID :422
Vartotojas :king pm
Parduoda / Maitinimas

KingWinn franšizė

KingWinn siekia tapti sveiko greito maisto restoranų tinklu visame pasaulyje, teikiančiu sveika maistą sportininkams ir sveiką mitybą propaguojantiems žmonėms, nepamirštančiu veganų ir alergiškų žmonių, o taip pat, teikiančiu nepamirštamą patirtį klientui.

KingWinn tikslas būti kliento mėgstamiausia vieta valgyti ir gerti. Teikti kokybiškas paslaugas jaukioje aplinkoje, sukurti vertę, kurios tikisi visi KingWinn klientai.
KingWinn - skaniai ir sveikai!

https://www.facebook.com/KingWinnLT/

Kodėl apsimoka daryti franšizės pagrindu veikiančią kavinę:
1. sutaupote ant programinės įrangos - vienai kavinei senamadiška kasos ir sandėlio apskaitos sistemos programinė įranga kainuoja nuo 3000. KingWinn nuotoliniu būdu valdomą programinę įrangą suteiks nemokamai. Realiu laiku žinosite kiek užsakymų, apyvartos generuoja jūsų kavinė, koks produktų likutis ir t.t.
2. ateinate į rinką su laukiamu prekės ženklu savo mieste, kurio vertė klientų akiratyje auga kasdien
3. nereikia rūpintis ir ieškoti geriausių tiekėjų - geriausių kainų už jus išsireikalauja KingWinn
4. gaunate panaudai visą brangiąją įrangą - ledų vitrinos, kavos aparatai, dalis šaldytuvų
5. nereikia užsisakyti milžiniško kiekio reklaminės atributikos (pvz 150 000vnt vienkartinių puodelių - minimalus užsakymas renkantis 3 dydžių puodelius su individualia spauda, kurie reikalauja apie 20000€ išankstinės investicijos)
6. nereikia ruošti maisto receptūros, techologinių kortelių, gaminti miltų mišinių ir t.t. - viską jums suteikia KingWinn (tuo pačiu sutaupote sąnaudų, nes mišinių gamyba reikalauja atskiro žmogaus ir įrangos, kuriam išlaikyti kas mėnesį reikia skirti lėšas)
7. gaunate visą technologijos know-how, jūsų vafliai bus tokie pat skanūs ir išvaizdūs kaip pirmajame KingWinn
8. pati įkūrėja apmokys jus ir jūsų personalą dirbti ir valdyti verslą
9. nereikia reklamuoti savo vardo, nes tai už jus daro franšizės davėjas (reklama bus nukreipta į jūsų miesto auditoriją)

Galimi franšizės įsigyjimo variantai:
1. įsigyti jau veikiantį išdirbtą tašką/taškus (nešantį pastovų pelną) su franšizės sutartimi - vieno tokio taško kaina 40000-50000€ (pesimistinis atsiperkamumas iki 12 mėn, tikėtinas atsiperkamumas 6-7 mėn, jei įsigyjimas prieš sezoną).
2. įsigyti franšizę 1000€ - pirmoms 10 (liko 6) franšizių ir 5% nuo apyvartos. Įsirengti kavinę su nuomos užstatu ir visa įranga Lietuvoje turėtų kainuoti nuo 15000 iki 25000€ (šiuo atveju viską įsirengiate patys, pagal atskirą susitarimą galime padaryti ir mes). Už šia kainą jūs gaunate viską, kas išvardinta aukščiau ir dar daugiau.

Jei domina kreipkitės PM


 
Dar nėra komentarų