Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :600
Vietovė :
Paskelbta :2017-02-07
Vardas :Žilvinas
Kontaktai :+37063125578
info@dexo.lt
Peržiūrų :540
ID :408
Vartotojas :dexolt pm
Parduoda / Prekyba

Elektroninė parduotuvė per kelias savaites sugeneravus 404€

Parduodama elektroninė parduotuvė per kelias savaites sugeneravus pardavimų už 404€ eurus.
Pelnas gan didelis, nes nuo produktų antkainis yra normalus, realus pelnas galima sakyti virš 200€

Jokių investicijų papildomai nereikia, viskas vyksta drop shipping metodu, jokių prekių vietoje neturime, gauname užsakymą ir užsakome tiesiai klientams į namus prekes, su tiekėjais niekas nesitarta, tiesiog iš vieno puslapio visas prekes užsakome, kiek patys tikrinome ir sakėmes, visas prekes atsiunčia per kelias savaites ir gan kokybiškas, tad galima sakyt tiesiog reikia nusipirkt parduotuvę ir laukt pelno.

Kaip reklamuoti, kur reklamuoti pasakysiu tam kas nupirks, visas reklamos ir pardavimo paslaptis taip pat, tiekėjus irgi pasakysiu iš kur prekės sukeltos, yra žymiai daugiau panašių prekių kurios dabar sudėtos puslapyje.
Parduodu nes reikia pinigų ir neturiu laiko dirbt su šiuo projektu.

Pati parduotuvės sistema WordPress, unikalus „Unicase“ dizainas pirktas iš Themeforest, pati svetainė paruošta dirbti, yra PaySera integracija, viskas pilnai pilnai sutvarkyta, jeigu reikia galiu pamokyt ir dirbti.

Svetainės adresas: www.sportdeal.lt – adresas galioja dar visus metus, talpint galiu pas savę arba perkelti pas jus, didelės bėdos tame nėra.

Mano telefono numeris: +37063125578 , susitikti jeigu reikia galima Kaune, Šiauliuose ar palink tuos miestus.


Prikabintos bylos
 
Dar nėra komentarų