Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :Derybų klausima
Vietovė :Vilnius
Paskelbta :2017-07-27
Vardas :Darius
Kontaktai :+370 699 01595
darius@kontegna.com
Peržiūrų :337
ID :466
Vartotojas :Darius Ilgeviciu pm
Partnerystė / Mokymas, konsultavimas

Dėl blockchain (blokų grandinių) technologijos naudojimo, sparčiai ir saugiai įsitvirtinkite

Alex Kontegna & Co.
Mes teikiame pažangaus konsultavimo paslaugas verslo turinio bei strategijos klausimais. Kelias nuo reklamos iki turinio ir įtaka grįstos rinkodaros niekuomet nėra lengvas, tačiau mūsų dėka jį įveiksite be jokių pastangų. Konsultuodamiesi su mumis dėl blockchain (blokų grandinių) technologijos naudojimo, sparčiai ir saugiai įsitvirtinsite tobulėjančioje pasaulinėje rinkoje.
„Kontegnos“ strategija
Mes specializuojamės technologiniuose aspektuose, kurie kasdien keičia šiuolaikinio verslo aplinką. Didžiausias mūsų turtas - tai gilus, įvairiapusis verslo ir technologijų išmanymas, o vertingiausia stiprybė - gebėjimas šias žinias derinti su tolimų, mažai tesusijusių šakų komponentais, be kurių neišsivers jokia baltoji knyga ar kitas strategiškai svarbus dokumentas.
Paslaugos
Žemiau rasite mūsų dažniausiai teikiamas paslaugas ir sužinosite daugiau apie jų pobūdį. Susisiekite su mumis, jei plėtojate čia neapibūdinto pobūdžio turinį arba jei nesate tikri, kaip imtis įgyvendinti savo inovatyvią idėją.

http://kontegna.lt/articles

https://medium.com/@kontegna

https://medium.com/@kontegna/has-recommended


 
Dar nėra komentarų