Dienoraščiai »

Apžvalga

Vėliausiai atnaujintų dienoraščių įrašų apžvalga. Viso įrašų: 329. Per paskutinę savaite sukurta arba atnaujinta: 1.
Apžvalga Visi įrašai Asmeninis dienoraštis

2014 apžvalga smulkaus spekulianto akimis

bomzasxxl 2015-02-01 18:43 (0)

Ponulitika: Prezidentės ir EP rinkimai, referendumas dėl žemės ir konfliktas Ukrainoje

Pasitvirtino hipotezė, kad mūsų politikai yra gana tingūs ir neįdomūs – suaktyvėjimas ir visuomenės susidomėjimas politika padidėja tik keletą mėnesių prieš rinkimus.

Kaip visada vyrauja emocinės temos ir svarbiausiu klausimu tampa kas kaltas: radikalai tvirtina, kad kalta Maxima ir Briuselį paskelbia priešu NR1, skanduodami: “Briuseliui nepasiduosim, žemės neparduosim”. Tuo tarpu liberalai kaltina darbo kodeksą, o Socialdemokratai teisinasi: Darbo kodeksą pakeisti labai ir labai sunku ir, kalta ankstesnė vyriausybė.

Žemdirbiai pareiškia, kad neturi intereso riboti žemės pardavimo užsieniečiams, tačiau žemdirbius viešai palaiko vien spekuliantai. Galiausiai organizatoriai taip suvėlė referendumo klausimus, kad niekas nesuprato dėl ko balsuojama, tad nusprendė išvis neiti į referendumą .

Padaugėjo įsitikinusių, kad gėjai yra baisesnė problema nei skurdas ir socialinė neteisybė.
Daugiau..


Konkurencingi panaudojant skaitmeninę rinkodarą

Mindaugas999 2015-01-18 13:46 (0)

http://suraskklienta.blogspot.com/2015/01/konkurencingi-panaudojant-skaitmenine.html

Įmonės gali tapti konkurencingos tik panaudojant skaitmeninę rinkodarą. Konsultuoju ir įgyvendinu. Tikslinė auditorija internete ir jos elgesys, būdai ją pasiekti ir pritraukti didelį lankytojų srautą į Jūsų internete puslapius. 30 min. nemokama konsultacija jums rūpimu klausymu, atsiųskite jį Skype mindaugas.vaitkus999., tel. 8-614-00575.
Daugiau..


Vietoj Kalėdinio palinkėjimo - 6 toksinės elgsenos

bomzasxxl 2014-12-22 22:47 (0)

Per Kalėdas dažnai linkime vienas kitam ko nors gero, nes Kalėdos gerumo metas, tačiau man nepatinka sakyti linkėjimus - keistai jaučiuosi linkėdamas, nes netikiu, kad linkėjimas kaip nors lemtų linkimo dalyko išsipildymą. Todėl šį kartą vietoj Kalėdinio palinkėjimo, noriu pasidalinti Ketės Kaprino (Kathy Caprino, Career Success Coach, Speaker, Leadership Trainer & Writer) pamąstymais apie 6 labiausiai toksiškas žmonių elgsenas, kurios gadina gyvenimą jiems paties ir aplinkiniams.

Tikiuosi, kad šių bjaurių elgsenų įvardijimas padės jas atpažinti, o atpažinęs galėsi kontroliuoti - tai pasaulis taps kažkiek geresniu, nes Kalėdos - gerumo metas.
1. Viską priimti asmeniškai
Kai kurie mano, kad viskas kas nutinka yra nukreipta prieš juos ar kaip nors su jais susiję. Tačiau realybė yra kitokia - tai ką žmonės daro ar sako iš tikro yra labiau susiję su jais, nei su tais apie ką kalbama.
Nesvarbu ar žmonės tavim žavisi, ar smerkia - realiai tai jų problemos, ne tavo.
Daugiau..


Kaip išlinkti reikalingu darbo rinkoje (2 dalis D.Burrus)

bomzasxxl 2014-11-07 18:58 (7)

Dėkoju brangiems skaitytojams už komentarus tema Daniel Burrus: Technologijos, kurios transformuos darbo rinką - šis pasisakymas pagal aktualumą ir komentarų skaičių, jau beveik pralenkė ankstesnį pranešimą, apie planus apriboti žemės įsigijimą užsieniečiams (ir lietuviams…) – pasirodo, labai svarbi tema dantų gydymo verslas. Iš ties, medicina – prieinamumas ir paslaugų kokybė rimta aktualija mūsų šalyje, tačiau šiame dienoraštyje norėjau pažvelgti kitu kampu, kodėl svarbu suprasti naujas technologijas. Traders.lt portale, įvairiose temose, nuolat žmėžuoja pasisakymai apie didėjantį darbo našumą, bet nepakankamai didėjančius atlyginimus, taip pat būkštavimai, paremti įvairiais tyrimais, kad technologinis progresas daugiau darbo vietų
Daugiau..


Daniel Burrus: Technologijos, kurios transformuos darbo rinką

bomzasxxl 2014-10-12 15:12 (10)

Mes esame įpratę manyti, kad naujų technologijų atsiradimas didina darbo našumą ir kartu kuria naujas darbo vietas. Tačiau pastaruoju metu daugėja manančių kad situacija pasikeitė - dabar matome tendencija, kad darbo našumas didėja sparčiau nei sukuriama naujų darbo vietų.

Plačiau apie tai Techrepublic publikacijoje:

http://www.techrepublic.com/article/ai-is-destroying-more-jobs-than-it-creates-what-it-means-and-how-we-can-stop-it/

Viena iš pagrindinių priežasčių - technologijos tobulėja ir vystosi sparčiau, nei darbuotojai sugeba jas perprasti ir įvaldyti:

http://blogs.hbr.org/2014/09/workers-dont-have-the-skills-they-need-and-they-know-it/

Taigi ką daryti, kad jūsų darbo vietos nesunaikintų nauja technologija? Kitaip tariant kaip elgtis, kad išliktume svarbūs ir reišmingi darbo rinkoje?

Vieną iš būdų siūlo Daniel Burrus, jo idėjos esmė - reikia atpažinti tas technologijas, kurias neišvengiamai paveiks industriją ir jas perprasti.
Daugiau..


14 Sėkmingo verslininko savybių (antra dalis)

bomzasxxl 2014-09-14 19:44 (1)

Tęsinys pirmos dalies

Daugiau..


14 Sėkmingo verslininko savybių (1 dalis)

bomzasxxl 2014-09-05 23:56 (2)

Viena rimta kontora (gaila pamečiau orginalų straipsnį anglų kalba, tad neatsimenu kokia), padarė labai rimtą tyrimą - nagrinėjo kokios asmenybės savybės būdingos sėkmingiems verslininkams.
Štai čia pirmos 7:

Daugiau..


Organizacijos drakonai, arba kodėl misija svarbiau už viziją

bomzasxxl 2014-08-25 07:50 (2)

Kai mirė kalas Drogas, piktosios raganos Mirri Maz Duur apgauta, Daneiris Targariant prarado savo kūdikį, tačiau įžengusi į laužą ji prikėlė drakonus ir tapo Drakonų motina. Kartu su drakonais, kurie buvo brangiausias Daneiris turtas, ir ištikimaisiais savo chalasaro žmonėmis, bei kraujo broliais, Daneiris įžengė į dykumą.
Daug dienų, svilinami kaitrios saulės, kamuojami troškulio ir išsekę, jie klajojo po dykumą, tačiau smėliui ir dulkėms nebuvo pabaigos. Žmonės silpo ir krito, baigėsi maisto atsargos ir niekas nežinojo kurion pusėn traukti. Netgi ištikimasis Daneris draugas - Džora Marmontas negalėjo nieko gero patarti. Gimusi iš Audros, Drakonų motina - Daneiris Targarian pasikvietė savo kraujo brolius, davė jiems geriausius žirgus, maisto bei vandens ir išsiuntė juos ieškoti: vieną karį pasiuntė į šiaurę, kitą į rytus, trečią į vakarus. Daug dienų praėjo belaukiant, kol vienas kraujo brolis sugrįžo ir pranešė -
Daugiau..


Trading is suicide

INVR002 2014-08-19 17:40 (0)

Trading is one of the best weapons ever made to financial suicide. Some of your trades will make money ,most of your trades will lose money, but your broker will always make money.***
Daugiau..


Pamatavo mūsų gyvenimo kokybę

bomzasxxl 2014-08-08 21:53 (2)

Visai neseniai teko skaitinėti į Eurostato gyvenimo kokybės tyrimą:

Meassuring quality of life in the EU
 
Pagal šį tyrimą, Lietuvos respondendai įvertino savo bendrą pasitenkinimą gyvenimu 6.7 balais (skalėje nuo 1 iki 10) ir tarp tirtų šalių dalinosi 20 vietą kartu su Rumunija, ir pralenkė tokias šalis, kaip Čekija, Slovakija, Estija, Graikija, Latvija, Vengrija ir Bulgarija, tuo tarpu labiausiai patenkintos gyvenimu šalys buvo - Danija, Suomija, Švedija, Liuksemburgas ir Nyderlandai.
 
Taigi pgagalvojau, o kaip Pasitenkinimo gyvenimu vertinimas koreliuoja su kitais rodikliais, minimais Eurostat ataskaitoje?


Štai kokios išvados:
Pasitenkinimo Gyvenimu rodiklius labiausiais koreliuoja su Pajamų Mediana, Finansinėmis galimybėmis padengti netikėtas išlaidas, Tikėtina Gyvenimo trukme.
Daugiau..