Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
LITGRID AB (LGD1L)[2017-10-13]   0.700 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-1 2016-4 2016-3 2016-2 2016-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.7290.7050.7000.7080.703
Kapitalizacija367 658355 554353 032357 067354 545
EPS: Pelnas akcijai0.0400.0400.0200.0200.010
P/E: Kainos pelno rodiklis20.4219.3233.1843.9874.79
P/BV: Kainos BV santykis1.431.381.431.441.43
Grynasis pelningumas (%)10.711.07.15.94.1
ROA: Turto grąža (%)3.83.82.11.50.8
ROE: Nuosavybės grąža (%)7.17.44.33.32.0
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos41 757168 082123 14284 68840 786
Pajamų augimas (%)2.467.268.374.562.5
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 51618 42112 3368 6704 920
Pelno augimas (%)-8.2903.9251.0266.4146.5
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas399 730402 823403 138407 081409 615
Trumpalaikis turtas56 10063 23262 74286 51581 940
Akcininkų nuosavybė259 321255 139249 475245 777246 616
Skolos ir įsipareigojimai196 509210 916216 405247 819244 998
Kita
Darbuotojų skaičius692685696677671
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic