Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
LITGRID AB (LGD1L)[2017-04-28]   0.732 EUR   0.012 (1.67%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2016-4 2016-3 2016-2 2016-1 2015-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.7050.7000.7080.7030.708
Kapitalizacija355 554353 032357 067354 545357 067
EPS: Pelnas akcijai0.0400.0200.0200.0100.000
P/E: Kainos pelno rodiklis19.3233.1843.9874.79196.67
P/BV: Kainos BV santykis1.381.431.441.431.47
Grynasis pelningumas (%)11.07.15.94.11.8
ROA: Turto grąža (%)3.82.11.50.80.3
ROE: Nuosavybės grąža (%)7.44.33.32.00.8
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos168 082123 14284 68840 786100 523
Pajamų augimas (%)67.268.374.562.5-17.1
Pelno prognozė
Grynasis pelnas18 42112 3368 6704 9201 835
Pelno augimas (%)903.9251.0266.4146.5-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas402 823403 138407 081409 615469 873
Trumpalaikis turtas63 23262 74286 51581 94084 501
Akcininkų nuosavybė255 139249 475245 777246 616241 744
Skolos ir įsipareigojimai210 916216 405247 819244 998312 630
Kita
Darbuotojų skaičius685696677671659
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic