Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Valmieras stikla šķiedra

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Valmieras stikla šķiedra (VSS1R)[2017-04-27]   3.290 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2016-4 2015-4 2015-3 2015-2 2015-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina3.1103.4003.4503.7503.790
Kapitalizacija74 33981 27182 46689 63790 593
EPS: Pelnas akcijai0.2100.2300.3500.3600.380
P/E: Kainos pelno rodiklis14.6114.849.9110.389.93
P/BV: Kainos BV santykis1.361.471.481.571.63
Grynasis pelningumas (%)4.14.56.97.28.1
ROA: Turto grąža (%)3.64.16.46.87.5
ROE: Nuosavybės grąža (%)9.39.814.915.717.0
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos124 255121 19299 50168 51932 667
Pajamų augimas (%)2.511.514.218.914.4
Pelno prognozė
Grynasis pelnas5 0875 4766 6514 9833 513
Pelno augimas (%)-7.1-27.912.326.577.4
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas91 85487 80684 98483 62983 080
Trumpalaikis turtas48 91745 36346 35550 56550 850
Akcininkų nuosavybė54 77555 19355 66857 23555 524
Skolos ir įsipareigojimai85 99677 97675 67276 95978 407
Kita
Darbuotojų skaičius1 2071 1821 1691 1581 162
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic