Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Rīgas kuģu būvētava

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Rīgas kuģu būvētava (RKB1R)[2017-06-21]   0.318 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2016-4 2015-4 2014-4 2013-4 2012-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.3550.2840.2550.3910.608
Kapitalizacija4 1443 3152 9764 5647 092
EPS: Pelnas akcijai0.0100.020-0.090-0.0600.014
P/E: Kainos pelno rodiklis24.4815.03--31.63
P/BV: Kainos BV santykis0.130.110.100.140.21
Grynasis pelningumas (%)0.81.0-6.1-1.30.1
ROA: Turto grąža (%)0.40.5-2.3-1.10.2
ROE: Nuosavybės grąža (%)0.50.7-3.5-2.10.7
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos20 65321 29517 89654 842262 110
Pajamų augimas (%)-3.019.0-67.4-79.186.8
Pelno prognozė
Grynasis pelnas169221-1 088-701223
Pelno augimas (%)-23.5---196.2
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas36 92936 64636 07334 69434 089
Trumpalaikis turtas9 5608 24711 20727 74176 737
Akcininkų nuosavybė31 12131 11630 85633 17034 037
Skolos ir įsipareigojimai15 36713 77716 42329 26576 791
Kita
Darbuotojų skaičius491425477601
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic