Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Harju Elekter (HAE1T)[2017-05-24]   4.150 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-1 2016-4 2016-3 2016-2 2016-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina3.7502.8302.5302.4902.620
Kapitalizacija66 52550 20444 88244 17246 478
EPS: Pelnas akcijai1.5900.1800.1600.2000.200
P/E: Kainos pelno rodiklis2.3515.5815.8512.3313.33
P/BV: Kainos BV santykis0.960.830.730.750.80
Grynasis pelningumas (%)42.35.34.75.85.7
ROA: Turto grąža (%)37.24.54.15.25.0
ROE: Nuosavybės grąža (%)45.25.44.86.25.9
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos17 51961 16744 75928 96511 757
Pajamų augimas (%)49.00.8-1.95.27.4
Pelno prognozė
Grynasis pelnas25 3663 2242 8491 979311
Pelno augimas (%)8056.31.2-11.125.13010.0
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas35 75451 70350 30047 21545 683
Trumpalaikis turtas50 75522 26522 44723 68722 020
Akcininkų nuosavybė69 39260 39261 58758 82057 803
Skolos ir įsipareigojimai17 11713 57611 16012 0829 900
Kita
Darbuotojų skaičius480480454470453
Pastabos, komentarai1)
Originalios ataskaitos

1) 25m vienkartinis pelnas iš finansinio turto (PKC Group Plc akcijų) pardavimo

Šaltinis: Nasdaq Baltic