Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Invalda INVL (IVL1L)[2017-11-15]   5.550 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2016-4 2015-4 2015-3 2015-2 2015-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina3.8603.4003.5003.6003.100
Kapitalizacija45 80340 34441 53142 71836 785
EPS: Pelnas akcijai0.4000.3500.1700.3900.300
P/E: Kainos pelno rodiklis9.609.6320.069.1210.45
P/BV: Kainos BV santykis0.870.840.850.890.81
Grynasis pelningumas (%)94.188.574.8231.3-129.9
ROA: Turto grąža (%)8.88.62.84.52.7
ROE: Nuosavybės grąža (%)9.08.82.84.62.7
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos5 0674 7342 4951 754830
Pajamų augimas (%)7.082.77.6-24.4-86.5
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 7704 1885 1264 1391 225
Pelno augimas (%)13.935.6-16.662.954.6
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas48 58144 46732 81038 08036 566
Trumpalaikis turtas5 8325 09917 30411 00310 092
Akcininkų nuosavybė52 68148 12349 06148 07445 710
Skolos ir įsipareigojimai1 7321 4431 0531 009948
Kita
Darbuotojų skaičius468
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic