Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
AUGA Group (AVG1L)[2017-09-18]   0.418 EUR   0.001 (0.24%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-1 2016-4 2016-3 2016-2 2016-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.4700.4840.4780.4020.412
Kapitalizacija88 08690 70989 58575 34177 215
EPS: Pelnas akcijai0.0000.010-0.0300.0200.030
P/E: Kainos pelno rodiklis156.6783.45-23.7915.49
P/BV: Kainos BV santykis1.211.311.291.091.11
Grynasis pelningumas (%)1.32.7-12.16.510.5
ROA: Turto grąža (%)0.40.8-3.82.33.7
ROE: Nuosavybės grąža (%)0.81.6-7.64.67.6
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos12 10740 04528 07018 0688 918
Pajamų augimas (%)35.8-15.6-12.47.90.1
Pelno prognozė
Grynasis pelnas171 0927841 003550
Pelno augimas (%)-96.9-71.8-92.1-41.4-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas91 95984 338112 686108 544106 294
Trumpalaikis turtas37 99435 43934 63928 51125 945
Akcininkų nuosavybė72 25570 27169 91470 13369 680
Skolos ir įsipareigojimai57 69849 50677 41166 92262 559
Kita
Darbuotojų skaičius1 1691 2201 2201 203
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic