Investavimo žaidimas »

Valiutų keitimo kursai

Investuok
125 etapas, 2017-01 | Žaidėjų : 40 | Pradinis kapitalas : 10000 EUR | Laikotarpis : 2017-01-02 / 2017-01-31 | Atnaujinta : 2017-01-31
Žaidėjai Instrumentai Valiutos Portfelis Taisyklės Istorija

Valiutų keitimo kursai (EUR/X)
KodasValiutaPradinis kursasPaskutinis kursasPokytis (%)
BGNBulgarian lev1.95581.95580.00
CZKCzech koruna27.021027.02100.00
DKKDanish krone7.43497.43730.03
EEKEstonian kroon15.646915.64690.00
EUREuro1.00001.00000.00
GBPPound sterling0.85140.86111.13
HRKCroatian kuna7.55487.47901.01
HUFHungarian forint309.4500310.64000.38
ISKIceland krona154.5984154.59840.00
JPYJapanese yen122.9200121.94000.80
LTLLithuanian litas3.45283.45280.00
LVLLatvian lats0.70200.70200.00
NOKNorwegian krone9.05438.88801.87
PLNPolish zloty4.41234.32392.04
RONRomanian leu4.53904.50300.80
RUBRussian ruble64.107364.43020.50
SEKSwedish krona9.54389.45050.99
UAHUkrainian hryvnia19.241019.24100.00
USDUS Dollar1.04651.07552.70

Valiutų kursai yra skaičiuojami pagal Lietuvos banko skelbiamus oficialius kursus, tariant kad 1 EUR = 3.4528 LTL (www.lb.lt)