Citigroup nudžiugino

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-10-12 17:05 Komentarai: (0)
Citigroup bankas šiandien taip pat pristatė savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus, kurie nudžiugino, nes ne tik buvo pagerinti, tačiau dar ir viršijo lūkesčius. Tačiau prasidėjus šios dienos prekybos sesijai jo akcijos pinga: Citigroup 74.53 (-0.55%).

Per trečią šių metų ketvirtį minimo banko pajamos siekė 18,173 mlrd. dolerių, o grynasis pelnas sudarė 4,133 mlrd. dolerių arba 1.42 dolerius akcijai. Analitikai tikėjosi, jog Citigroup ketvirčio pajamos sudarys 17,896 mlrd. dolerių, o pelnas akcijai - 1.32 dolerius.

Palyginus su praėjusių metų trečiu ketvirčiu, pajamos paaugo dviem procentais, o pelnas ūgtelėjo aštuoniais procentais, tuo tarpu lyginant su ankstesniu šių metų ketvirčiu, pajamos irgi paaugo dviem procentais, o grynasis pelnas pasistiebė septyniais procentais.

Tuo tarpu kreditų kaštai ūgtelėjo atitinkamai penkiolika ir šešiolika procentų iki 1,999 mlrd. dolerių.

Banko pajamos iš prekybos skolos vertybiniais popieriais krito šešiolika procentų iki 2.877 mlrd. dolerių, kai laukta, jog jos sudarys vidutiniškai 2.84 mlrd. dolerių. Tuo tarpu pajamos iš prekybos akcijomis - priešingai, paaugo šešiolika procentų.

Bendrai po pirmų trijų šių metų ketvirčių Citigroup pajamos siekia 54,194 mlrd. dolerių, o grynasis pelnas sudaro 12,095 mlrd. dolerių. Palyginus su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, pajamos paaugo trimis procentais, o grynasis pelnas padidėjo septyniais procentais. Kredito kaštai paaugo keturiais procentais iki 5,19 mlrd. dolerių.

Per pastaruosius vienerius metus minimo banko kapitalizacija pašoko 53,2 procento, o nuo šių metų pradžios ūgtelėjo ketvirtadaliu.


Citigroup akcijų kaina po prieš tai buvusio pasipriešinimo lygio patestavimo, kuris buvo sėkmingas, yra naujame augimo etape, kuris turėtų dar kurį laiką tęstis.

 
Dar nėra komentarų