Įspėja apie kitą pasaulinę finansų krizę

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-10-09 13:55 Komentarai: (1)
Iš Vokietijos finansų ministro pareigų besitraukiantis Wolfgang Schaeuble perspėjo, kad centrinių bankų veiksmai kelia naujų burbulų atsiradimo ir kitos pasaulinės finansų krizės grėsmę, rašo leidinys Financial Times.

Minimas politikas atkreipia dėmesį, kad didėjantys pasaulinių skolų ir finansinio likvidumo lygiai kelia didelę grėsmę pasaulio ekonomikai. Wolfgang Schaeuble, kuris per pastaruosius aštuonerius metus vadovavo vienai iš didžiausių pasaulio ekonomikų, mano, kad dėl to, jog centriniai bankai į rinką įliejo trilijonus dolerių, egzistuoja naujų burbulų atsiradimo rizika.

Politikas, kuris perims Bundestago pirmininko pareigas, taip pat įspėjo ir dėl grėsmės euro zonos stabilumui, ypač susijusios su bankų balansais, kurie apsunkinti dėl blogų paskolų.

„Nestabilios paskolos ir sparčiai augantis pasaulinis skolos lygis gali stumtelėti pasaulį į naują finansų krizę“ - tikino Wolfgang Schaeuble.

„Ekonomistai visame pasaulyje yra susirūpinę dėl didėjančios rizikos susijusios su vis labiau augančiu likvidumu bei dėl privačiosios ir viešosios skolos augimo. Aš taip pat dėl to susirūpinęs“ - interviu Financial Times leidiniui sakė jis.
 
1.   Parašė maxa   2017-10-09 14:15  

Naktimis nemiega.