Iki metų pabaigos S&P500 paaugs dar septyniais procentais

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-09-07 18:39 Komentarai: (0)
Niekas nesustabdys Amerikos akcijų bulių rinkos, nei Šiaurės Korėja, nei drama Kapitolijuje, nei net antras uraganas Amerikoje per mažiau nei dvi savaites, tikina Oppenheimer strategas John Stoltzfus.

„Aš išlieku optimistas. Visame pasaulyje visada kyla problemų“ - sakė jis.

Jo nuomone, branduolinio konflikto baimės nėra nieko naujo. Apie tai kalbėta jau daugelį metų, o Šiaurės Korėjos vaidmenį prieš tai atliko Rusija ar Kinija.

„Mes nemanome, kad judame į laikotarpį, kuomet rinkoje metų pabaigoje prasidės chaosas. Mes taip pat nesitikime, kad rinka tiesia linija iššaus į viršų“ - teigė Oppenheimer strategas John Stoltzfus.

Jis prognozuoja, kad metų pabaigoje vieno iš pagrindinių Amerikos akcijų rinkos indeksų S&P500 vertė sudarys 2650 punktų. Tarp šešiolikos pagrindinių finansų institucijų strategų jo prognozė yra faktiškai aukščiausia.

John Stoltzfus pabrėžia, kad jeigu per artimiausius tris mėnesius Donald Trump administracija sugebės įgyvendinti žadėtą mokesčių mažinimą ir pradės vykdyti didelės apimties iniciatyvas infrastruktūros srityje, jo minimo indekso vertės prognozė gali būti pasiekta ir dar greičiau.

„Tikriausiai vertėtų pažvelgti į vidinės ir mažos kapitalizacijos įmones. Jos šiemet buvo ignoruojamos“ - reziumavo jis.
 
Dar nėra komentarų