Bitcoin vertė pašoko iki rekordinio lygio

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-08-07 15:59 Komentarai: (3)
Neseniai buvęs bitcoin padalinimas į du valiutos tipus nesumažino populiariausios pasaulyje virtualios valiutos paklausos. Galima sakyti, jog prasidėjo naujas bitcoin bumas, na o jo vertė itin įspūdingai pašoko iki naujo absoliučiai rekordinio lygio.

Šiandien minima virtuali valiuta po prieš tai buvusios korekcijos brangsta net dvidešimt procentų, t.y. už vieną bitcoin mokama po 3422.31 dolerį, o vienu metu buvo mokėta ir dar daugiau, t.y. po 3451.85 dolerius. Vien per šiandien ši valiuta pabrango net beveik 570 dolerių.

Rugpjūčio pirmą dieną atsirado du virtualios valiutos tipai, t.y. bitcoin ir Bitcoin Cash. Pastarasis savo vertės piką pasiekė praėjusią savaitę, nors jo vertė yra nepalyginamai mažesnė už buvusį ankstesnį variantą. Nuo to laiko Bitcoin Cash vertė smuktelėjo 67 procentais. Tačiau šiandien jis jau yra pabrangęs net beveik ketvirtadaliu, t.y. iki 250 dolerių.

„Bitcoin skilimas turėjo tik ribotą poveikį bei neturės įtakos bitcoin kainai ir tolesnei plėtrai. SegWit aktyvavimas yra svarbus etapas bitcoin technologinėje evoliucijoje“ - sakė kripto valiutos biržos Gatecoin Honkonge vyriausiasis vykdomasis pareigūnas Aurelien Menant.

Nuo šių metų pradžios bitcoin vertė Amerikos dolerio atžvilgiu jau pašoko 3,4 karto, o per pastaruosius vienerius metus - net šešis kartus. Akivaizdu, jog tai panašu į manija, kuri ir toliau gali tęstis.


Bitcoin vertė dolerio atžvilgiu po lokalios korekcijos šiandien šoktelėjo virš prieš tai buvusio pasiekto aukščiausio lygio. Panašu į tai, kad prasidėjo naujas šios virtualios valiutos bumas, kuris dar kurį laiką gali užtrukti.

 
1.   Parašė C#   2017-08-07 17:24  

Labai gailiuos kad nenusipirkau bircoino metai atgal. Manau tai mano pagrindine gyvenimo klaida, galbut net verta savizudybes..

 
2.   Parašė IT17   2017-08-07 18:17  

na ralis tik isibegeja, nepulk i depresija...

 
3.   Parašė mindaugas1   2017-08-07 19:34  

Einsteinas buvo teisus, kad 8-as pasaulio stebuklas tai žmonių kvailumas Bet kažkas virveles tai tampo Jiems ir atiteks aukso puodas