Rusija nenori dar labiau mažinti naftos gavybos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-07-05 16:56 Komentarai: (1)
Rusija nori išlaikyti dabartinį susitarimą su OPEC ir priešinsis bet kokiems pasiūlymams dar labiau mažinti naftos gavybą, skelbia žiniasklaidos grupė Bloomberg, kuri remiasi keturiais Rusijos vyriausybės pareigūnais.

Teigiama, kad tokie pasiūlymai dar labiau mažinti naftos gavybą gali būti pateikti per šį mėnesį įvyksiantį grupės ministrų posėdį.

Vienas asmuo sakė, kad bet koks kitas potencialus gavybos mažinimas netrukus po to, kai buvo susitarta pratęsti esamą sutartį dėl šios žaliavos tiekimo ribojimo, į naftos rinką siunčia klaidingą signalą.

Tai reikštų, kad naftą išgaunančias ir eksportuojančias šalis vienijanti organizacija OPEC, Rusija ir jų sąjungininkai yra nervingi ir sunerimę, kad jų susitarimas iki kitų metų kovo mėnesio gavybą mažinti 1,8 mln. barelių per dieną yra nepakankamas, kad padidintų šio energijos ištekliaus kainą.

Rusija planuoja liepos dvidešimt ketvirtą dieną Sankt Peterburge surengti kelių šalių, kurios priklauso OPEC organizacijai, ministrų susitikimą su kitų naftą išgaunančių šalių, kurios nepriklauso minimam karteliui, ministrais.

Tuo tarpu nafta po pietų buvo atpigusi virš vieno procento. Už barelį Brent rūšies žaliavinės naftos buvo mokama po 48,98 dolerius, arba 1,27 procento mažiau nei vakar, na o WTI nafta buvo atpigusi 1,76 procento iki 46,24 dolerių už barelį.

Nuo šių metų pradžios Brent nafta atpigo keturiolika procentų, o WTI - 14,5 procento.
 
1.   Parašė W Buffett   2017-07-06 13:10  

Uzspringo galvojo pamanipuliuos bet kai biudzetas dziuna tai jau atsisako planu kelt kaina.geras texas crudas uzdusins visus .