D.Trump: Doleris yra per stiprus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-04-13 01:57 Komentarai: (1)
Amerikos prezidentas Donald Trump interviu The Wall Street Journal leidiniui pareiškė, jog jo nuomone, šalies nacionalinė valiuta doleris šiuo metu jau yra per stiprus, be to, jie neįvardins Kiniją kaip valiutų manipuliuotoją. Po šios informacijos pasirodymo doleris pastebimai ir sparčiai atpigo euro atžvilgiu.

Tuo pačiu Donald Trump atskleidė, kad dar nenusprendė ar dabartinės Amerikos Federalinio Rezervų banko vadovės Janet Yellen kandidatūra teiks dar vienai kadencijai, kai ši baigsis. Priminsime, kad prezidentinės kampanijos metu jis gan aktyviai kritikavo šalies Centrinio banko vykdomą politiką bei žadėjo pakeisti šio banko vadovę.

Amerikos prezidentas taip pat interviu The Wall Street Journal leidiniui teigė, kad jam patinka žemų palūkanų politika. Jis pabrėžė, kad šalies nacionalinė valiuta doleris jau tampa per brangus.

„Manau, kad mūsų doleris tampa pernelyg stiprus, ir tai iš dalies mano kaltė, nes žmonės manimi pasitiki. Bet tai kenkia“ - teigė Donald Trump.

Be to, jis atskleidė, kad ataskaitoje, kuri pasirodys šią savaitę, jo administracija neįvardins Kiniją kaip valiutų manipuliuotoją.

„Yra keletas gerų dalykų susijusių su stipriu doleriu, bet paprastai kalbant apie tai geriausias dalykas yra tai, jog tai skamba gerai. Yra labai, labai sunku konkuruoti, kai tu turi stiprų dolerį ir kai kitos šalys devalvuoja savo valiutas“ - pabrėžė Amerikos prezidentas.
 
1.   Parašė SPeed_FANat1c   2017-04-13 12:01  

Tai stai kas kaltas kad buvo ismusti musu stop lossai