J.Rogers investavo Rusijoje

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-04-10 16:39 Komentarai: (5)
Legendinis investuotojas ir žaliavų rinkos žinovas Jim Rogers, kuris gana dažnai teigiamai atsiliepdavo apie Rusijos ir kitų besivystančių šalių perspektyvas, nusprendė investuoti būtent Rusijoje.

Forbes leidinys skelbia, kad minimas investuotojas įsigijo mažiausiai trijų Rusijos bendrovių akcijų, t.y. Jim Rogers investavo į šios šalies oro linijų bendrovę Aeroflot, įsigijo Maskvos biržos operatorės akcijų, bei taip pat investavo į didžiausią Rusijos trąšų gamintoją PhosAgro, kur beje jis prisijungė prie direktorių valdybos.

„PhosAgro yra puiki kompanija, kuri siūlo investuotojams puikią vertę, nes ji gamina aukštos kokybės trąšas, yra vertikaliai integruota bei jos gamybos sąnaudos yra mažos. Mačiau kaip per pastaruosius kelerius metus ši kompanija sėkmingai plėtojosi kaip pasaulinis žaidėjas dėl savo elastingų pardavimų ir gamybos modelių, kas padėjo pasiekti naujas rinkas“ - sakė minimas investuotojas.

Jim Rogers atskleidė, jog jis norėtų investuoti ne tik Rusijoje, tačiau ir Šiaurės Korėjoje, bet dėl savo turimos Amerikos pilietybės to negali padaryti.

„Nesivadovaukite mano patarimais. Nesivadovaukite niekeno patarimais. Mano patarimas, jei jūs norite būti sėkmingu investuotoju, investuokite tik į tai, ką patys labai gerai žinote“ - reziumavo legendinis investuotojas ir žaliavų rinkos žinovas.
 
1.   Parašė C#   2017-04-10 18:33  

Rogis zino kur investuot. Beretes tuo tarpu tik sugeba rekt kaip rusai puola ir prognozuoja kracha Rusijai

 
2.   Parašė kikas   2017-04-10 20:00  

Atsimenu 2013m Rogersas "sekmingai" suinvestavo i Rusija

 
3.   Parašė markus   2017-04-10 21:00  

Pirmam komentatoriui....tai jo,jei tau desros gabalas svarbiau uz sauguma,tai tavo siela sudaryta is VATOS, ir kad rusai puola matom ir mes ir likes pasaulis,tik nepuola dar musu nes raudona linija neleidzia, dabar ne 1940, bet vatos smegenys vis tiek tavo nesupras,taip kad toliau trolink,jei tiek tesugebi..

 
4.   Parašė AG47   2017-04-11 00:24  

o kur rusai puole? stokholme ir londone? o rogers vienas is tu maitvanagiu, ir jam nesvarbu kur investuoti, svarbu pelningai.

 
5.   Parašė Klaustukas   2017-04-11 08:37  

to Markus

Kur "rusai puola', gal galima detaliau???

Be to, kokią teisę turi žeminti (dėl atsakymo pirmam komentarui) svetimą, nepažįstamą žmogų tik dėl komentaro, kuris tau nepatinka?