FED tonas švelnesnis nei tikėtasi

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-03-16 16:37 Komentarai: (0)
Milijardierius ir žinomas investuotojas Bill Gross teigia, kad Amerikos Federalinio Rezervų banko atstovų sprendimas padidinti palūkanų normą kovo posėdžio metu buvo mažiau agresyvus nei daugelis ekspertų bijojo.

„Manau, kad pareiškimas buvo šiek tiek mažiau karingas nei kai kurie baiminosi, todėl mes matėme augimą akcijų ir obligacijų rinkose“ - sakė Janus Global Unconstrained Bond Fund fondo valdytojas.

„Aš galvoju, jog Janet Yellen baiminasi, kad rinkos ir aktyvų kainos gali nukristi, kai kuriais atvejais gali būti reikšmingas nuosmukis. Taigi, ji nori veikti palaipsniui“ - pridėjo minimas specialistas.

„Ji pabrėžė gerą padėtį darbo rinkoje ir realu augimą, kuris spartėja. Manau, kad Janet Yellen „širdyje balandis“ (t.y. nusiteikusi veikti atsargiai ir palaipsniui) ir mes tą pamatysime per artimiausius dvyliką - dvidešimt keturis mėnesius“ - teigė Bill Gross.

Tačiau tuo pačiu jis paragino investuotojus išlikti atsargius.

„Nors padėtis pasaulio ekonomikoje gerėja, tačiau ji nesugrįžo į puikų lygį bei ten kur buvo anksčiau“ - reziumavo milijardierius ir žinomas investuotojas Bill Gross.
 
Dar nėra komentarų