Europoje neįtikėtinai pigu

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-02-17 16:13 Komentarai: (0)
Europos rinkose sulauksime atšokimo kai rizika susijusi su šiais metais šiame žemyne vyksiančiais rinkimais susilpnės, tikina Vokietijos draudimo bendrovės Allianz specialistai, kurie atkreipia dėmesį, jog Senajame žemyne yra neįtikėtinai pigios akcijos.

„Europoje šiuo metu yra neįtikėtinai pigu“ - pareiškė Allianz Global Investors investicijų Europos rinkoje padalinio vadovas Joerg de Vries-Hippen.

Jo nuomone, kai rinkimų rezultatai patvirtins, kad Europos sąjunga neiširs, tai bus lūžis po kurio žmonės ims grįžti į Europos rinkas.

Šie metai - tai be jokios abejonės yra rinkiminiai metai Senajame žemyne. Jie vyks Vokietijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose ir tikriausiai Italijoje. Investuotojams tai reiškia padidėjusį susirūpinimą dėl Europos sąjungos ateities.

Nors Europoje kompanijų akcijų kainos auga, tačiau šio žemyno įmonių vertės lyginant su Amerikos pagal akcijos kainos ir bulhalterinės vertės tenkančios vienai akcijai santykinį rodiklį yra žemiausios nuo pat 2003 metų. Allianz specialistai tikina, jog tai pasikeis.

„Fundamentiniai rodikliai atrodo gerai, bedarbystės lygis mažėja, auga vartojimas, kaip ir įmonių pelnai. Politika yra svarbi, tačiau jeigu fundamentalūs rodikliai blogi, tuomet man būna nemigo naktys“ - reziumavo Allianz Global Investors investicijų Europos rinkoje padalinio vadovas Joerg de Vries-Hippen.
 
Dar nėra komentarų