Didelė nežinomybė dėl D.Trump fiskalinės politikos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2017-02-13 16:50 Komentarai: (0)
Amerikos Centrinio banko viceprezidentas Stanley Fischer atkreipė dėmesį, kad šiuo metu egzistuoja didelė nežinomybė dėl Donald Trump administracijos fiskalinės politikos, tačiau FED laikysis savo tikslų, t.y. užtikrinti visišką užimtumą ir pasiekti dviejų procentų metinę infliaciją.

Jis taip pat mano, jog mažinant reguliavimą taip vadinamas Dodd-Frank finansinis reglamentas nebus panaikintas ir tuo pačiu minimas Centrinio banko atstovas tikisi, kad kapitalo reikalavimai bankams nebus gerokai sumažinti.

„Yra gana didelis neapibrėžtumas dėl to, kas iš tikrųjų nutiks, aš nemanau, kad kas nors žino. Tai procesas, kuris sprendžiant apie fiskalinę politiką apima tiek administraciją, tiek Kongresą“ - sakė Stanley Fischer.

„Šiuo metu mes ketiname griežtai veikti pagal tai, ką matome, t.y. pagal esančią atsakomybę remiantis įstatymu, išlaikyti visišką užimtumą ir pasiekti dviejų procentų infliaciją“ - pabrėžė Amerikos Federalinio Rezervų banko viceprezidentas.

„Aš nemanau, kad Dodd-Frank, kaip visuma, bus panaikinta, tačiau gali būti tam tikri koregavimai. Pastebimai sumažinus kapitalo reikalavimus, sumažėtų sistemos saugumas. Aš iš tiesų tikiuosi, kad taip nenutiks“ - reziumavo Stanley Fischer.
 
Dar nėra komentarų